prokaan78 kullanıcısının son içeriği

1. prokaan78

Ryzen 5 7600 Işlemci Ile RTX 4070 Ti Super 16Gb Ekran Kartı Darboğaz Yapar Mı ?

Merhaba. Sistemimi kurdum sadece ekran kartı alması kaldı. Normalde 4070 ti superler bakıyordum fakat bir yerde darboğaz olabilceğiyle ilgili bir şey gördüm ve biraz tırstım. Bilgisayar 1440P çözünürlükte oyun için kullanılacak. Darboğaz olur mu ? olursa beni çok etkiler mi yani oynanmayacak...
  2. prokaan78

Yardım Psu Kablolarini Anakarta Takma Konusunda Yardim

Merhaba. Elimde thermaltake toughpower 750w psu ve asus tuf b650m-e wifi anakart var. Psu nun girislerini ve anakartin fotolarini ekledim. Acaba hangilerini takmam lazim ? Kullanma kilavuzuna baktim ama pek anlayamadim. Sistem: 1 tb M2 ssd (takili zaten) Msi rtx4070 ti super gaming slim R5 7600...
  3. prokaan78

Montaj Doğru Gorunuyor Mu ?

4. prokaan78

Montaj Doğru Gorunuyor Mu ?

Merhaba arkadaşlar. Sıfırdan bir sistem topluyorum ve ilk deneyimim dolayisiyla zorlaniyorum. Biraz ugraslar sonucu deepcool ak400 sogutucuyu, r5 7600 islemci uzerine asus tuf b650m-e wifi anakart uzerinde fotolarda ki gibi taktim. Acaba fanin oldugu yon dogru mu ? Ayrica kabloyu da cpufan a...
  5. prokaan78

Öneri Önerilerle Oluşturduğum Sisteme Yorum

son dakika kararıyla bu anakartı aldım: https://www.alternate.de/ASUS/TUF-GAMING-B650M-E-WIFI-Mainboard/html/product/100019962 Gpu konusunda hala karar vermiş değilim . Rami de GSKILL 2x16 trident 6000mhz CL30 aldım. Arasında kaldıgım gpular:
  6. prokaan78

bu anakart mükemmel duruyor fakat wifi için ekstra aparat ta almam gerektiği için bütçemi oldukça zorluyor. Onun yerine şu anakartı buldum wifi çipi de var zaten 1 m2 ssd 1 gpu takıcam çok bir şeye ihtiyacım yok gibi. Yorumları oldukça iyi...
  7. prokaan78

açıkçası bu ürünü de görmüştüm fakat başka yerlerde bobin sesi çıkarıyor diye aşırı gömmüşler ben de böyle seslere biraz takan birisiyim o yüzden cesaret edemedim
  8. prokaan78

Herkese merhaba. Kendime bir sistem toplamaya karar verdim. Parçaları Almanya fiyatlarına göre seçtiğim için bütçe veremiyorum. Bu sistemde ki parçaları bir kaç ünlü sistem toplama kanalından derledim. Yorumlarınızı bekliyorum. GPU: Bu:https://www.computeruniverse.net/de/p/2E13-1KT veya...
  9. prokaan78

Öneri Bu Setup Için 120 Hz Mi 144 Hz Mi Yoksa 165 Hz Monitör Mü Alınmalı Ve Setupa Öneri

Merhaba. Bir setup yapmaya çalışıyorum ve bütçeme uygun bu parçaları buldum. Gördüğünüz gibi bazı parçalara karar veremedim örneğin PSU, SSD vs. eğer bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Ama asıl sorum bu kurulum için 1440p bir monitöre ihtiyacım var (çoğu kişi 4K ile 2K...
  10. prokaan78

Sizce Hangi Rami Almalıyım ?

açıkçası ben de kingston düşünüyorum birazcık daha pahalı da olsa.
  11. prokaan78

Sizce Hangi Rami Almalıyım ?

Elimde MSI Modern 15 A11SBU800XTR laptop var. Laptopumda 8 gb samsung 3200mhz DDR4 SODIMM ram ve ekstra bir boş ram slotu var. Bu slota şu 2 modelden birini alacağım fakat hangisi karar veremedim. Sizce hangisi ? 1- Crucial RAM CT8G4SFRA32A 8GB DDR4 3200MHz CL22 (2933MHz veya 2666MHz) Laptop...
  12. prokaan78

Soru Ps5 Için 4K 60 Hz Vs 2K60 Hz Vs 2K144Hz Monitör Seçimi

Arkadaşlar yarın inşallah PlayStation 5'im elime ulaşacak fakat hiçbir monitör veya tvm yok. Sıfır 2K120+Hz almak istediğimde iş bayağı uzuyor fakat ikinci elden benim için uygun fiyata 1 adet ViewSonic VA2719-2K-smhd 27" QHD Monitör bulabildim. PlayStation'da oynayacağım oyunlar %90 hikayeli...
  13. prokaan78

Soru 4K 60 Hz Monitör Ile Ps5 Kullanmak Zevkli Olur Mu?

Merhaba. PS5 almayı düşünüyorum ama 4K120 ve 4K144 Hz monitör fiyatları PS5 fiyatından fazla. Fakat 4K60Hz HDR destekli monitör fiyatları yaşadığım ülkede aşırı uygun. Özellikle Samsung ve Philips gibi markalar var hem de. YouTube'da baktığımda iyi görünüyordu ama size sormak istiyorum belki...
  14. prokaan78

Msi Modern 15 A11Sbu-800Xtr Laptopa Ram Önerisi

işte o konudan pek anlamıyorum. BU ürünler aynı değilmidir ki acaba ? https://www.coolblue.nl/en/product/874278/crucial-8gb-3200mhz-ddr4-sodimm-1x8gb.html https://www.coolblue.nl/en/product/...m-1x8gb-ddr4-sodimm-3200mhz-kvr32s22s8-8.html...
Geri