pupgraden kullanıcısının son içeriği

1. pupgraden

1080P 24" Vs 27" Monitör

Öncelikle herkese merhaba, sizlere 27" monitöler ile ilgili bir sorum olucak. 27" 1080p monitör almak istiyorum fakat pikseller çok belli oluyor mu? Yoksa 24" monitörden devam mı edeyim? Bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şimdiden herkese çok teşekkürler...
  2. pupgraden

Oyun Odaklı Monitör Önerisi

Öncelikle herkese selamlar, yeni bir monitör almak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum, bu yüzden sizlerden yardım istemeye geldim. 5000TL Bütçem var önerilerinize dikkatli bir şekilde göz atacağım. Şimdiden herkese teşekkürler...
  3. pupgraden

Soru Call Of Duty Hangi Serisini Almalıyım?

Öncelikle herkese merhaba, Steam'e yeni gelen CoD oyunlarından birisini almak istiyorum fakat karar vermekte zorlandım, fikirleriniz benim için önemli. Benim için önemli olan kısmı Multiplayer. CoD Black Ops Cold War veya Modern Warfare (2019) almak istiyorum Şimdiden herkese çok teşekkürler.
  4. pupgraden

Kulak içi kulaklık 3 mm jack ön kasa girişi sorunu

Öncelikle herkese merhaba. Masaüstü bilgisayarımda JBL marka bir kulak içi kulaklık kullanıyorum, arka ses girişine takınca herhangi bir sıkıntı yokken ön girişe takınca garip cızırtı tarzı sesler geliyor nedeni ne olabilir? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden herkese çok teşekkürler.
  5. pupgraden

rtx 2060 vs rx6600

fiyat olarak 1100 lira daha ucuz rtx 2060 o yüzden 2060 düşünüyorum
  6. pupgraden

rtx 2060 vs rx6600

Herkese selamlar, Ekran kartımı güncelliyorum ve iki ekran kartı arasında kaldım önerilerinize ihtiyacım var :) şimdiden teşekkürler... Sistem özelliklerim : AMD Ryzen 5 5500 İşlemci , MSI PRO B550M-P GEN3 Anakart, Corsair LPX 2x8GB 3000MHz DDR4 Ram, Everest Rampage 88 Real-600W PSU EKRAN...
  7. pupgraden

9000TL Ekran kartı önerisi?

Sıfır
  8. pupgraden

9000TL Ekran kartı önerisi?

Öncelikle herkese merhaba ekran kartımı güncellemek istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum hem f/p bir ürün olmasını istiyorum hem de sistemime uygun olmasını istiyorum. Bu kararsızlığı gidermek içinde sizlerden öneriler istiyorum :) Sistem özelliklerim : AMD Ryzen 5 5500 İşlemci , MSI...
  9. pupgraden

Ekran kartı nasıl uygun seçebilirim ?

https://www.vatanbilgisayar.com/everest-rampage-88-gaming-600w-siyah-usb-3-0-midt-atx-kasa.html Marka model çok detaylı bilmiyorum ama eskiden bu kasa ile beraber gelen Güç Kaynağını kullanıyordum, kasa değiştirince de bu Güç Kaynağını kullanmaya devam ettim.
  10. pupgraden

Ekran kartı nasıl uygun seçebilirim ?

Selamlar hocam, yakın zamanda ekran kartımda bir yükseltme yapmak istiyorum fakat iki seçenek arasında kaldım sizlerden de bana bu iki seçenek arasında yardım etmenizi rica ediyorum. Sistem özelliklerim: AMD Ryzen 5 5500 İşlemci , MSI PRO B550M-P GEN3 Anakart, Corsair LPX 2x8GB 3000MHz DDR4...
Geri