Qlay kullanıcısının son içeriği

1. Q

Aci̇l Yardim

Genelde bu tür şifrelerde setpassword oluyor ve şu kodlar ile girmeyi deneyebilirsiniz. 000 0000 Administrator Genelde Bu 3 ünden birisi olur. Ve genelllikle 2. Si yani 4 sıfırlı şekilde giriş yapabilirsiniz
  2. Q

Paragraf Sorularını Çözemiyorum

Kardeşim, paragraf çözerken önce soruyu oku. Sonra paragrafta kişilerin üstünü çizin ve onları okumayın. Sonrada paragrafı ANLAYARAK okumaya başayın ve anlayarak okumanız lazım. ( soruları yaparken şahsi, yani bizim anladığımız değil paragrafın ne anlatmak istediğini söz ve düşüncelerimizi...
  3. Q

Oyunların Çoğunu Açamıyorum

Crash derken, sadece oyundanmı atıyor Yoksa hata verip mi kapanıyor burası önemli. Önerebileceğim birkaç sağlam önerimi aşşağıya yazıcağım. 1- olarak bios ayarlarınızı tamamen sıfırlayın. !!! ( eğerki işlemcinize oc {overclock} yaptıysanız geri almanız daha iyi olucaktır hata yada crash alma...
  4. Q

Öneri RX 7900Xt R7 7800X3D Kaç Watt Psu Almam Lazim ?

800/850w yeterli olur yada var param almışken en iyisi olsun diyosan 1000 lik yeter fazla bile
  5. Q

Anakartta Bios Yok

bendede aynı sorun vardı anakart modellerimiz farklı ama muhtemelen ( %90 ) işe yarar. Ben sistemi sıfırlayarak çözmüştüm. Sistemi kurulu olduğu diskten sıfırlaman en mantıklısı olucaktır. https://www.technopat.net/2021/08/01/windows-11-sifirlama-rehberi/?amp=1 Yukarıdaki rehberi takip...
  6. Q

60.000 TL ve üstü 4070 Ti Super Hazır Sistem Önerisi

Hocam shotdown dediğim şey: işlemcinin belli bir sıcaklık baremi vardır ve bu her işlemcide 1-2 derece farklılık gösterir. Genelde 100-105 derecelerine geldiğinde işlemci otomatik olarak kapanır yani gücü keser. Bunu firmalar bilerek yapar çünkü bu sıcaklığın belirli bir baremin üstüne çıktığı...
  7. Q

60.000 TL ve üstü 4070 Ti Super Hazır Sistem Önerisi

İntel yerine amd daha iyi iş görücektir yukarıda arkadaşlarda demiş bende katılıyorum. Ek olarak bende 4070ti kullanıyorum amd 7700x ile fakat tek sorun işlemcinin değişmesi değil. Sıvı soğutmadada kaliteli bir model seçmenizde fayda var ben sıvı soğutucu çalışmadığında 98-99 ları görüyordum 3d...
  8. Q

Dri̇ver Güncelleme

Güncellemeleri genelde gece başlatırım ben yatmadan önce sabahada hepsi bitmiş olur. Ne zaman boş ise sistem o vakit güncellersiniz.
  9. Q

4070Ti Csgo Fps

Bende 4070ti kullanıyorum cs2 de zaman zaman 190 lara kadar düşüyor. Daha düzelmedi gibi çünkü geçen deneme yapmıştım en düşüğe çektiğimdede aynı fps yi veriyordu en yükseğe çektiğimdede o yüzden pek fps sorununun çözüldüğünü söylemem doğru olmaz diye düşünüyorum.
  10. Q

Aci̇l Yardim Lütfen

Lütfen directx sürücülerinizi silip en güncel olanını yükleyiniz.
  11. Q

Windows 10 Mu 11 Mi Her Yönden Hangisi ?

Selamun aleyküm arkadaşlar windows 10 dan 11 e geçmek mantıklımı oyun, performans, yayın, ve kullanım arayüzü açısından Kısaca bütün her şey konusunda sizce hangisi daha iyi. ve ek olarakta bug felan çok var diyorlar. diğer forumlardan okuduklarım hep eski yorumlar. ayrıca izleyecek yeni...
  12. Q

Soru Sıvı Soğutmam Çalışıyormu Yoksa Çalışmıyormu

peki hangi girişleri kontrol etmem gerek anakart üstündeki ?
  13. Q

hocam ben itopyadan hazır toplu bi şekilde elden aldım kasayı ben toplamadım yani kısacası kasayı o yüzden yanlış bağlanmışmıdır bilemiyorum.
  14. Q

Selamlar: daha önceden açmış olduğum sıcaklık sorunu ile alakalı bir konu vardı. bu konuda sizden tekrar bir yardım daha istiyorum. sorunum şu şekilde. şuan bu yazıyı yazdığım bir sistemde sıvı soğutmam var fakat bu sıvı soğutmanın çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. internette diğer forumlarda...
Geri