quixLeo kullanıcısının son içeriği

1. Q

Xiaomi Tv Box 2. Nesil Vs Hakopro 4K

Dostlar selam, evime TV box almak istiyorum bu sebeple araştırmaya başladım. Karşıma iki model çıktı ve bu iki model arasında kaldım. Bu tv box`u inat box vs uygulamaları apk olarak yükleyerek kullanmayı düşünüyorum ve bu sebeple satın alacağım. Hako Pro nun RAM ve depolamasından dolayı çok öne...
  2. Q

Yardıma İhtiyacım Var Bilgisayarımı Kullanamıyorum

Dostlar mesaj yazarak bana yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim. Ben sorunumu çözdüm. Sorun çok saçma bir şey. Sorunu çözmek için bir çok foruma girdim ve herkes farklı farklı şeyler yazmıştı. Her çözüm yolunu denedim ve hiçbiri işe yaramadı. Son çare olarak bilgisayarıma format...
  3. Q

Hocam o kısımda bilgileri kontrol ettim ancak başarılı bir sonuca ulaşamadım. 1699125351 Bilgisayarda bulunan 2 adet rami çıkardım ve tek modül taktım. Taktığım tek modül ile kullandım ancak yine dondu bende RAM yazılımı ile kontrol yaptım ve sıfır hata aldım sizce sorun nedir ben çözemedim
  4. Q

Teşekkür ederim hocam bakacağım hemen
  5. Q

Başka çözümleri denemeye devam edeyim. Çok fazla param yok sıfırdan şu an alamam 1699089069 Konu İle alakalı olarak yardımcı olabilecek başkası var mı ? 1699089626 Hard disk varken de aynı sorun mevcut du yani ssd ile alakalı değil
  6. Q

konu İle alkalı video çektim 1699052556 Konu İle alakalı video çektim
  7. Q

Sistemde eskiden HDD takılıydı bu halde bile yine takılmalar söz konusu idi. Ben RAM den şüpheleniyorum şahsen
  8. Q

Ssd boş şu an. Ben ssd yi ikiye böldüm bir kısmında Windows var bir kısmın da yedek amaçlı ayırdım ancak o da boş 1699048918 Kapistesinin fazla olması İle takılma sorunu arasındaki ilişkiyi çözemedim
  9. Q

2 tb m2 ssd var 1699048037 Uygulamalar tik yapmama izin vermiyor. Sadece maus oynuyor ve görev yöneticisini açabiliyorum. Onun dışında PC bekliyor bekliyor kendisi resetleyip tekrardan aynısı oluyor bu şekilde kısır bir döngüye giriyor
  10. Q

Bilgisayar donuyor Ve ben hiç bir şey yapamıyorum. Uygulama açmaya çalışıyorum açılmıyor. Aktif olarak çalışan ne varsa dönüyor kalıyor 1699047619 Konuyla alakalı video çektim isterseniz atayım
  11. Q

Dostlarım selamun aleyküm hayırlı akşamlar. Elimde AMD 7700x , Msi B650 Tomahawk anakart ve Corsair vengeance ddr5 6000 MHz cl36 32 GB ramlere sahibim. Cihazı topladığım günden bu güne sorunları hiç bitmedi her bir sorunu ile tek tek ilgilendim ve çözdüm ancak bir sorunum var çözemiyorum. Başka...
Geri