!RCD! kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Win 11 Güncelleme Sonrası Sistemde Takılma/Kasma

Merhabalar, soruma geçmeden önce buradaki moderatör ve sorulara cevap veren konularında uzman arkadaşlara bir teşekkürü borç bilirim. Ne zaman bir sorunum olsa buraya gelip konumu açarım kısa sürede de soruma cevap alır çözüme kavuşurum. Bu nedenle hepinize çok teşekkür ederim. PcHocası Ares...
  2. R

Çözüldü AMD Software: Adrenalin Açılmıyor

Edit: DDU ile kaldırıp tekrar kurulum yapınca sorun düzeldi.
  3. R

Tamamdır öyleyse şu an tekrardan kaldırıp kurulum yapacağım. Gelişmeleri buradan aktarırım.
  4. R

Merhabalar, win 10'dan win 11'e güncelleme yaptıktan sonra DDU ile güvenli modda eski Adrenalin sürümünü silip en güncel olan "Adrenalin 23.4.1 (WHQL Recommended)" sürümünü kurdum. İlk başta bir sorun yoktu. Ancak valorant oyunu için BIOS üzerinden UEFİ mod açınca Adrenalin programı açılmaz...
  5. R

PCHocası Sistemimden Ses Geliyor - Coil Whine mı?

Evet, ekran kartı kullanımını kısıtlayınca ses yapmıyor ancak öyle de fps düşüyor. Bu soruna çözüm olmuyor maalesef. Tek çare kulaklık takmak sanırım. 150 fps'deyken de o ses çıkıyordu ancak yine de 144'e almayı denerim ekranım da 144hz olduğu için çok bir şey değişmeyecektir. Çok haklısınız...
  6. R

Öncelikle yanıt verdiğiniz için hepinize teşekkürler. Evet, tam olarak dediğiniz gibi çok yüksek bir ses olmamasına rağmen kulağıma öyle kazındı ki bilgisayarı kapadığımda dahi hiç ses yokken bu "iiiiiiiiiii" şeklinde olan sesi duyuyorum kendi içimden. İade alacaklarını pek sanmıyorum çünkü...
  7. R

Merhabalar, pchocasının son çıkardığı rtx 6650 xt ekran kartlı sisteme sahibim. Tüm donanımlar daha çok yeni ve sıfır olduğu için böyle bir ses duyduğuma çok şaşırdım. Yalnızca ekran kartına yük bindiren oyunlarda ve furmark testinde bu ses çıkmaya başlıyor onun haricinde bu ses duyulmuyor...
  8. R

Çözüldü PcHocası Sistemim Geldi, Ne Yapmalıyım?

Teşekkürler tekrardan söylediğiniz şekilde yaptım her şey hazır halde. Konuyu kapatabilirsiniz 😊
  9. R

pc hocasının çıkarttığı 6650xt sistemi

Bende aynı sistemi satın aldım. Hiç kargoya verildi vs yazmadan dün direk kargom geldi. Sanırım sisteme kargoya verildi olarak işaretlemeyi unutuyorlar.
  10. R

Amd adrenalinin son sürümü yüklü olarak geldi. Recommended olmayayan optional sürüm. Bunu direk kaldırıp recommended olanı yüklesem olur mu yoksa bilgisayarı sıfırlayıp tekrar baştan kurulum yapmam daha mı garanti olur?
  11. R

Benim gibi bu işlerden anlamayanlar için altın değerinde bilgler vermişsiniz hocam. Elinize, emeğinize sağlık teşekkürler.
  12. R

Merhaba, pchocasının pckolikteki ryzen 5 5500, rx 6650 xt sistemi almıştım 11.9999 tl'ye. Uzun zaman sonra ilk defa hazır sistem satın aldım. Ne yapmam gerekiyor? İnternette bios güncellemesi yapılmalı vb. videolar gördüm bu sistem için de bu geçerli midir? Bu konuda bilgim yok yardımcı...
Geri