Rebelle kullanıcısının son içeriği

1. R

Gaming Beyaz Mause

knk cobra istiyorsan saat 22.00 da incehesapta inidirme gircek kısa süreli ordan uyguna denk getirebilirsin
  2. R

Gaming Beyaz Mause

https://www.trendyol.com/glorious/model-d-kablolu-mat-siyah-rgb-oyuncu-mouse-69gr-p-38194236?boutiqueId=61&merchantId=220053&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.35 beyazı...
  3. R

Sizce Bu Fare İyimi?? Rampage Smx-R21

aynı sorun benim mouse dada mevcut sorun üstelik kötü bir kullanım sergilemedim daha iyi modellere başvurulması mantıklı essential yerine
  4. R

Bu Kulaklık Alınırmı

buna baktım fakat benim attıgımda sanal 7.1 teknolojisi var daha iyi gözüküyor sizce hangisi?
  5. R

Bu Kulaklık Alınırmı

merhaba bütçem max 550 tl şu rampage kulaklıgı buldum indirimde alınırmı yoksa 550 tl civarına daha iyisi varmı...
  6. R

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

Tuttu. Alttaki Galatasaraylı
  7. R

Öneri Max 5000 TL 165Hz Monitor Önerisi

pivot özelliği varmı bunda?
  8. R

Öneri Max 5000 TL 165Hz Monitor Önerisi

Selam Arkadaşlar, En fazla 5000 tl bütçem var monitor önerirmisiniz 165hz olursa güzel olur
  9. R

Soru Hangi Monitörü Tercih Etmeliyim ?

hocam yardımcı olabilecek
  10. R

Soru Hangi Monitörü Tercih Etmeliyim ?

merhaba ben genelde valorant oynuyorum ve fpsim 200-400 arası gidiyor ve monitorum 75hz sizce kendi monitorumu satıp üstüne ekleyip güzel bir monitor almalımıyım bütçem max 3.3k şu ikisi arasında kaldım ve sormak isteidğim şey hz çok fark ettiriyormu oyunda...
  11. R

Yardım Fortnite Fps Drop

Beyler çözümü varmıdır acaba?
  12. R

Yardım Fortnite Fps Drop

Arkadaşlar 2 gün önce fortnite yükledim ve ayarlarım directx 12 ve diğer seçenekler yüksek ile orta arası fpsim 140-250 arasında gidiyor ama bazen ani olarak fps 30 lara düşüyüro fps drop yiyiroum sinir bozuyor nasıl düzeltebilirim sistemim RYZEN 5 5500 RTX 2060 12GB 16GB 3600MHZ RAM 1675164784 +
  13. R

Zotac rtx 3060 Alinirmi Deneyi̇mi̇ Olan Varmi

Alınır ZOTAC Kötü bir marka değildir
  14. R

Öneri Online Oyun Önerisi

online olarak ne önerirsiniz böyle bilindik fortnite mesela apex gibi
  15. R

Öneri Online Oyun Önerisi

the forest var onuda arkadaşlarla bir ara oynayacagım teşekkürler
Geri