rebnEc kullanıcısının son içeriği

1. R

Xiaomi Mi 11 // Güncelleme Hatası

Merhaba arkadaşlar, telefona güncelleme gelmişti ve onu yapıyım dedim telefon şuanda hiç bir şekilde tepki vermiyor Hard reset vb. herşeyi denememe rağmen ekran siyah telefonu jarza bile taksam yine tepki vermiyor.Bilgisi olan var mı ?
  2. R

Yardım Aci̇l Tavsi̇ye Lütfen

Öneride bulunursanız çok sevinirim, iyi akşamlar. 1706120722 Maximum verebiliceğim 25.ooo TL
  3. R

Yardım Aci̇l Tavsi̇ye Lütfen

Herkese merhaba Arkadaşlar, Akrabamıza pc hediyesi alıcağımız için öneri sistemlere ve sizin gibi değerli bilgi sahibi insanlara ihtiyaçımız var. Özel olarak kendisine sorduğumda PUBG Mobile , CSGO2 oynadığını söyledi bu oyunları ''RAHAT'' seviyede kasma donma olmadan oynıyabiliceği bir sistem...
  4. R

Hangisini Seçmem Gerekiyor?

bilgim sizin kadar iyi değil tam anlıyamadım :))
  5. R

Arkadaşlar sizce 1.000 TL farkı hissettirebilir mi? BenQ 0.5ms , ALİENWARE 1ms bu arada
  6. R

Merhaba arkadaşlar, monitör alicagim ama 2 seçenek arasında kaldım sizce hangisini neden seçmeliyim? Oynanicak oyunlar genelde CSGO , VALORANT OYUN İCİNDE ALDİGİM FPS DEGERLERİ : 250-450 1-) BENQ ZOWİE XL2546K (8.000 TL) 2-) DELL ALİENWARE AW2521HFA (7.000 TL) Not: iki monitör de ikinci el...
  7. R

Öneri 20K Sistem Parça Öneri (Mart 2023)

Peki tamam çeşitli seçenekler tabi sundunuz çok teşekkür ederim.Siz bana direk bu sistemi tercih edin derseniz ben direk o sistemin siparişini geçmek istiyorum nitekim insanlar vaktini ayırıp bana bilgi paylaşımında bulunuyor bu hususta onların emeğini hiç etmek istemiyorum genel olarak bilgili...
  8. R

Bütçe malesef maximum 20.000 tl kadar tabi bu farkı vermeye değer derseniz bu bana 2 ay beklememe neden olur, sizce bekliyip alıyım mı yoksa farkı düşürebilir miyiz?
  9. R

Teşekkür ederim, iyi pazarlar.
  10. R

Kesinlikle sizlere ve bilginize bırakıyorum bizim açımızdan sadece '' RAHAT '' oyun oynatması başka tercihimiz yok.
  11. R

Evet lütfen 20.000 TL
  12. R

Sayın arkadaşlar merhaba, Eşimle beraber oyun oynuyoruz fakat mevcutta 1 pc olduğu için keyifli vakit geçirmekte sıkıntı yaşıyoruz.Elimde 1 adet Palit Gamerock RTX 3090 mevcut buna göre monitör hariç bir sistem önerir misiniz rica etsem.Oynadığımız oyunlar Pubg , Valorant , CSGO , WARZONE vb...
  13. R

Tavsiye. (240vs360)

Bilgilendirmeden dolayı çok teşekkür ederim.
  14. R

Tavsiye. (240vs360)

Herkese güzel yorumundan dolayı çok teşekkür ederim.Tercihimizi 360Hz 1ms yana kullanıyoruz buna istinaden olarakta hangi modeli alalım bu arada Ocak ayında ciddi zam geliceği bahsediliyor doğruluk payı sizce nedir ? (27'' model yok mu bu arada 360Hz) Alienware 24.5 AW2521H ASUS ROG Swift...
  15. R

Tavsiye. (240vs360)

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim, dikkate alıcağım. 1670447278 Güzel yorumunuz için teşekkür ederim, dikkate alıcağım rekabetçi ağırlıklı diyebilirim :) 1670447385 :) :) Açıkcası ilk etapta oynamıyordu sanırım biraz zorlıyarak ilk pubg mobile daha sonra ise valorant vs. vs. 2'inci pc almak...
Geri