recepramazan kullanıcısının son içeriği

1. R

Monster Pusat K3 Pro Alınır Mı

Bilgi ve öneri için teşekkürler duzeltme yapmak istiyorum bilek desteği ve numlock tuşları da olan bir klavye bakıyorum
  2. R

Monster Pusat K3 Pro Alınır Mı

Merhaba arkadaşlar bütçem kısıtlı taksitle alacağım ortalama 1000 lira civarı pusat K3 Pro dikkatimi çekti sizce alınır mı baya hoş görüntüsü ve sağlam duruyor Alınır mı alinmaz mi bu bütçe ile hangisi alınır tavsiye verirmisiniz Numlock ve bilek desteği olan Birde arkadaşlar rica etsem neden...
  3. R

Öneri 4K-5K Arasında 144 Hz-165Hz Monitör Önerisi

Aoc marka alabilirsin curved de olur 144 165hz istediğini alabilirsin arasıra inidirm düşüyor eğer bütçen yeterli değilse biraz beklemenin öneririm
  4. R

Gencer Gaming Ekstra Ücret Talebi

Çok garip
  5. R

1080P Gaming Için Monitör Tavsiyesi Lazım

Bende monitör arıyorum aoc kavisli kullanıyordum çok iyiydi şimdi tekrar almayı düşünüyorum bana yardımcı olabilir misiniz benim bütçem yok açıkçası taksitle alacağım ama fiyatıda ortalama 4 un altında olsun benim için çerçevesiz olması yüksek Hz olması en az 144 ve mümkünse yukarı assa...
  6. R

Öneri 500-750Tl Klavye Önerisi

Teşekkürler almaktan vazgeçtim saol
  7. R

Donanım Arşivi Yeni Sistem Çıkarıcak

İnşallah 11 den yukarı olmaz 1686238334 Tahmini ne kadar olur acaba 1686238366 Birde tahminimce çok stoklu olur 300 filan çünkü elden çıkarılacak kartlar dan da böyle olabilir
  8. R

Musitseniz nedenini aciklarmisiniz almayı düşünüyorum çünkü
  9. R

Rush marka nasıl kendi sitesinde var
  10. R

Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Üstadim hepinize selamlar öncelikle umarım keyifler yerindedir uzun zamandır bu fiyata sistem bekliyordum 3 aydır PC arayışında yım bu sistem e bile param tam yetmiyor ancak çok güzel bir sistem olmuş elinize sağlık . Bende bu sistemi Allah'ın izniyle almak istiyorum bana çıkarsa çok sevinirim
  11. R

Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

Üstad özel stoklu olucakti 5 adetti galiba onun için yazdım o stoklar ne zaman devreye giricek
  12. R

Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

Sistem i nasil alabilirim özel stoklu fiyattan
  13. R

Fiyat ne olmalı sizce ?

aynı sistem bende de var tek fark i3 10105f ben 8k dan satışa sundum bu arada 3 aylık pc 7.5-8k arasısatarım isteyen olursa
  14. R

5-6bin TL arası F/P telefon tavsiyesi (Mayıs 2022)

hocam poxo x3 pro önerebileceğim budur
Geri