Reckless kullanıcısının son içeriği

1. R

Msi Mag Force M100A ?

teşekkür ederim fiyatı 1600 TL vatan bilgisayar indirimiyle
  2. R

Msi Mag Force M100A ?

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mag-forge-m100a-akrilik-yan-panel-argb-fan-usb-3-2-matx-kasa.html?_sgm_campaign=scn_b69209d490000&_sgm_source=134235&_sgm_action=click Alınır mı?
  3. R

Soru Monitör Renkleri Normal Mi

1707643440
  4. R

FPS modunda böyleymiş Sinema moduna alınca baya düzeliyor görüntü ama hala bazı görüntülerde piksellik var normal midir oyunlarda bi zararı yok ama
  5. R

Merhaba rekabetçi oyun oynadığım için asusun tn panel monitörünü aldım ama fotoğraftaki görüntü normal mi? 1707517822 eski Acer 22 inç tn monitörümü taktım görüntü çok daha net geliyor Asus monitörüm arızalı mı? Asus vg248qg 0.5ms 165 Hz modeli Renkler konusunda hiç şikayetim yok sadece bu...
  6. R

Tarkov Satın Alma

güvenilir mi?
  7. R

Tarkov Satın Alma

Arkadaşlar iyi forumlar Escape from tarkov satın almayı düşünüyorum ama fiyatlar aşırı pahalı en uygun nereden nasıl temin edebilirim veya satın alıp ben beğenmedim oynamıyorum diyen varsa hesap satmayı düşünür mü teşekkürler
  8. R

4 5K Arası Monitör Tavsiyesi

Msi olanı daha çok beğendim ama 1ms mprt gösteriyor. biraz takıntılı bi oyuncuyum, 4 ms gtg değeri veriyor iki monitörde. 1ms gtg daha uygun olmaz mı benim için düşünceniz nedir?
  9. R

Gigabyte olan ilgimi çekiyor ama 1ms mprt çok kafamı karıştırıyor yani valorant rust tarzı oyunlar oynuyorum ama 1ms gtg olsa tadından yenmezmiş
  10. R

ghosting ve ışık sızması şikayetleri çok okudum yani olabilir şeyler ama paneli daha sağlam bi monitör arıyorum
  11. R

24" olması önceliğim
  12. R

Merhaba herkese iyi forumlar 4 5k bütçeyle kaliteli monitör arıyorum 144 hz ve üstü ghosting ips glow olmayan renkleri tatmin edici monitör önerilerini bekliyorum teşekkür ederim
  13. R

Ramlerim Orjinal mi?

Teste soktum ama cl21 olarak gözüküyor değer fotoğraf yükleyemiyorum
  14. R

Ramlerim Orjinal mi?

Birazdan arkadaşımın sisteminde kontrol edicem ama orjinal sonuçları nerden bulabilirim
  15. R

Ramlerim Orjinal mi?

Merhaba, Hepsiburada robotic satıcısından 2 adet Kingston Fury beast ddr4 3200 MHz ram satın aldım. Satıcının yorumlarında çakma ürün çok gönderdiklerini gördüm ve biraz daha araştırdığımda izoly markasıymış. faturamda asboard.com gibi bı firma da yazıyor fotoğraflarını aşağıya koyuyorum...
Geri