Reha kullanıcısının son içeriği

1. R

17.000-20.000 TL Max 20000 TL Iş Için Laptop

Arkadaşlar merhabalar, iş için laptop bakıyorum daha çok yazma edit gibi şeylerde kullanacağım, o yüzden yazarken veya yüklerken kasmaması lazım,depolama alanı ne kadar fazla olursa o kadar iyi olur adobe gibi programları sorunsuz açması lazım 20000 TL'yi geçmezse çok makbule geçer şimdiden...
  2. R

1000 TL klavye önerisi

arkadaşlar 1000 TL bütçem var mekanik klavye önerisi yapabilir misiniz?
  3. R

sizce hangi monitör alınır

https://www.trendyol.com/viewsonic/xg2405-24-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-monitor-p-33766474?boutiqueId=61&merchantId=624588&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.66.7...
  4. R

3500 TL monitör önerisi

Arkadaşlar maximum 3500 TL bütçem var monitör önerilerinizi bekliyorum
  5. R

Gamepad Önerisi (31 Ağustos 2022)

Arkadaşlar merhaba, Max 400 TL'ye gamepad arıyorum sizin önerebileceğiniz varsa yazarsanız çok sevinirim.
  6. R

Sisteme Bluetooth Nasıl Bağlarım

tamamdır hocam çok teşekkürler
  7. R

hocam bunu aldığım zaman mesela kulaklıkla konuştuğum zaman karşı tarafa gider mi yoksa sadece ses mi dinliyebilirim
  8. R

hocam interneti kabloyla bağladım da Bluetoothu nasıl çözebilirim
  9. R

hocam b450m k2 anakartım destekler mi?
  10. R

Merhabalar, ince hesaptan bilgisayar aldım bugün Bluetooth kulaklığımı bağlamak istedim ama bağlayamadım. ince hesap pclerinde Bluetooth desteği var mı? yoksa da bir şekilde Bluetooth bağlıyabilir miyim?
  11. R

gamepad önerisi

https://www.akakce.com/oyun-kolu/ps4-kolu.html?gclid=CjwKCAjw9NeXBhAMEiwAbaY4lr_jaAcdCU3JdDFlkWgY-jlUta5EcDt4IDgxhtwHTSbD8I9xwd-XPhoCeLoQAvD_BwE hocam orijinal değil mi?
  12. R

gamepad önerisi

arkadaşlar gamepad almayı düşünüyorum ama düz 365 TL'ye ps4 kolu varken diğerlerini almak mantıklı mı sizce veya sizin önerebileceğiniz var mı
  13. R

Çözüldü Monitör Önerisi (11 Ağustos 2022)

hocam param acere kadar yetti o yüzden onu aldım yine de önerileriniz için teşekkürler
  14. R

Klavye Öneri (12 Ağustos 2022)

Merhabalar Arkadaşlar, Aslında uğur hocanın önerdiği klavyeyi almıştım ama stok bittiği için siparişimi iptal ettiler. Her neyse 500tlye kadar bütçem var mekanik olması şart değil aydınlatılması iyi olsun yeter önerilerinizi bekliyorum.
  15. R

PCHocası Yeni RTX Sistem BUGÜN Yayınlanıyor!!!

hocam pcnin özellikleri belli oldu mu?
Geri