requielme kullanıcısının son içeriği

1. requielme

1000 -2000 TL Arasi Klavye Öneri̇si̇

klavye çok hoşuma gitti alınır mı ? Tek sıkıntısı türkçe q değil
  2. requielme

Yardım Psu Dan Duman Geliyor

kardeşim burada yazan giriş voltaj bilgisidir.Bizim prizlerimizde bulunan voltajı yazar.Powersupplyin üzerindeki etikette gerekli watt bilgilerini bulabilirsin.
  3. requielme

AMD Ryzen 5 5600 Soğutucu

ag400 id cooling se 214 xt olabilir.
  4. requielme

17.000-20.000 TL I3 12100F Mi Ryzen 5 5500/5600 Mı?

Ryzen 5 5600 aralarında iyi i5 12400f e yakın işlemcidir.12100f in muadilide Ryzen 5 5500 ama tavsiye etmem
  5. requielme

Yardım Goodram Irdm Rgb Ram Hakkında

Beni Benimde aynı şekilde farklı çıktı
  6. requielme

Yardım Goodram Irdm Rgb Ram Hakkında

aynı sorun bendede var arkadaşlar asus b660 plus d4 anakartım var 2 tanesi kontrol ediliyor.2 tanesi kontrol edilmiyor.Kontrol edilenler sinerjiden almıştım.Kontrol edemediğim ramleride itopyadan almıştım.İtopyada satılan seride bir problem var galiba
  7. requielme

Yardım Format Sonrası Bu Uygulamayı Bulamıyorum.

asus armory create programında bulunuyor.
  8. requielme

Soru Ben Bunu Nasıl Çıkarabilirim :)

dvi kablosunu sabitlemek için kullanılan vida pense ile sağlam sıkarak yerinden çıkarabilirsiniz.
  9. requielme

Armoury Crate Yüklenmi̇yor

Sıkıntı var galiba bendede 404 found diyor
  10. requielme

Goodram Rgb Problemi

Programda sıkıntıysa 2 ayri şekilde taktigimda yine birisi çalışıyor problemsiz problemli olan zaten hiç görmüyor
  11. requielme

Goodram Rgb Problemi

Denedim olmadı ama şimdi birşey farkettim bunların farklı olması RGB de sıkıntı yapar mı ?
  12. requielme

Goodram Rgb Problemi

Biosuda guncelledim hocam son sürüm aynı hala
  13. requielme

Goodram Rgb Problemi

Zaten 2 tanesi çalışıyor.Problem sonradan aldığım itopyadakinlerin rgbsini görmüyor.Normalde sinerjiden aldığım her türlü kontrol ediyorum.Herseyiyle aynı ram resmini attım zaten
  14. requielme

Goodram Rgb Problemi

Her türlü kombinasyon denedim hocam sadece sinerjiden aldığım Ramin rgbsini ayarlayabiliyorum.İtopyadakinleri program görmüyor bile.Programi kaldırıp temiz kurulum yaptım yine olmadi
  15. requielme

Goodram Rgb Problemi

Arkadaşlar merhaba 4 adet goodram rgb ram'e sahibim.2 tanesini sinerji 2 tanesini itopyadan aldım.Anakart olarakta asus b660 plus d4 kullanıyorum.Sinerjiden aldığım ramler asus rgb kontrol programında gözüküyor ve kontrol edebiliyorum.Fakat itopyadan almış olduğum ramleri asus program...
Geri