RickGrimess kullanıcısının son içeriği

1. RickGrimess

Bu Laptop Alınır Mı?

Merhabalar arkadaşlar bu laptop alınır mı veya bu fiyata daha iyisi var mıdır...
  2. RickGrimess

Fırsat Amazon Prime 6 Ay Hediye

Samsung members tan baktın mı? Avantajlar sekmesinde hâlâ gözüküyor olması lazım.
  3. RickGrimess

Fırsat Amazon Prime 6 Ay Hediye

Yalnız kodların son kulllanma tarihi 31 Aralık. Ayrıca bir kere kod kullanılan hesapta bir daha aynı tür kod kullanılamıyor diye biliyorum.
  4. RickGrimess

Yardım Asus Radeon RX 6750 XT Dual Oc Mi? Yoksa Asus Geforce RTX 3060 Ti Dual White Oc Edition Mı?

Hocam ne gibi bir kronik problemi var? 1 yılı aşkın süredir sıkıntısız kullanıyorum.
  5. RickGrimess

Fırsat Id-Cooling Se-214-Xt Argb Beyaz 799 TL

Ürünün stoğu bitmiş hocam.
  6. RickGrimess

Ücretsiz Diablo 4 Mü Olur?

Rica Ederim.
  7. RickGrimess

Ücretsiz Diablo 4 Mü Olur?

Satın al butonunun üst kısmında ücretsiz oyna butonu olması lazım.
  8. RickGrimess

Cs 2 De Rank Açılmadan Drop Gelir Mi?

Tamamdır hocam sağolun. Bir de o 4 item her çarşamba mı yenileniyor?
  9. RickGrimess

Hocam bende sanırım rank açık değil yinede o 4 item düşer mi?
  10. RickGrimess

Merhaba arkadaşlar, şimdi ben seçkini yeni aldım ve oyunda seçkin modu kilitli gözüküyor. Sanırım seçkin modunu açmak için rekabetçi modda falan 10 maç kazanmam lazım. Eğer 10 maç kazanmadan rütbe atlarsam kasa falan düşer mi?
  11. RickGrimess

Cs 2 Seçkin Hâlâ Alınır Mı?

Amacım oyundan kâr etmek değil ama oynarken en azından bir şeyler de verir mi yani?
  12. RickGrimess

Hocam peki verdiğimiz 400 TL yi çıkartabilir miyiz?
  13. RickGrimess

Merhabalar Arkadaşlar; Cs 2 de seçkin alınmalı mı, değer mi? Oynuyor musun diye sorarsanız evet oynuyorum.
  14. RickGrimess

17.000-20.000 TL 6700Xt Vs 4060

Saf güç açısından 6700xt 4060 tan daha iyidir. Kullanma amacınız oyunsa amd tercih edebilirsiniz, ufak tefek sorunlara katlanmanız gerekebilir Örneğin bende amd kullanıyorum ve çok memnunum, driver silme harici hiçbir problem yaşamadım. Eğer ki iş için vs bakıyorsanız nvidia tercih...
Geri