Ron kullanıcısının son içeriği

1. R

Rog Swift 360 Hz Alınır Mı(Monitör Tavsiyesi Işin Içinden Çıkamadım Pls)

dell modeli elimde 2 3gün oldu alalı renk kısmı olarak ekran sarımsıydı ancak şu an renk ayarlarını kendi ayar menüsünden ve ekran kartının ayarlarından yaparak renkleri düzgünce ayarladım ancak denemeden almayın derim riske girdim gayet memnunum 2. el monitöre sıcak bakmıyorum tercih sizin
  2. R

Soru Sistem Toplama Yardım

hocam bütce ne kadar
  3. R

Ryzen 9 7950X3D Ekran Gelmiyor

hocam elimden geldiğince yardım edeyim dedim aklıma başka bir şey gelmedi anakart üzerinde bir problem oldugu kesin ama burdan anlamak zor daha iyi bilen arkadaşlar illa ki gördüklerinde yardımcı olurlar geçmiş olsun
  4. R

elinizdeki işlemciyi sattınız mı hocam yada deneyebileceginz başka bir am5 işlemci var mı
  5. R

ramlerin tekini sökün ve öyle açmaya çalışın hocam bilgisayarı belki takarken pinlerine zarrr vermişsinizdir soketin kontrol edin sogutucuyu takmadan yapın görüntü alıknca kaparsınız sistemi
  6. R

bios probem olabilir ramlere bir bakın hocam tek model çalıştırın bi bide bi sorum daha olacak 7800x3d gayet üst düzey bir işlemci sanırsma oyun icin daha iyi niye yükselttiniz
  7. R

Soru Bu Monitör Alınır Mı?

valorant wz cs oynuyorum fps oyunu üstüne tüm her şey dizi film cok izlemiyorum ve olayım yüksek fps 2k da 240 alamam cogu oyunda gaminggenden alıcaktım
  8. R

Soru Bu Monitör Alınır Mı?

Dell G2524H bu model alınır mı elinde olan arkadaşlar varsa fikir verirse sevinirim
  9. R

Full Hd 240 280 Hz Monitör Arıyorum

Güzel bir sistemim var ve fps oyunları oynuyorum sadece wz valo cs 2 tarzında onun için monitör almayı planlıyorum 280 olursa daha iyi olur bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler BÜTCE: 10K
  10. R

Yardım Kasanın Tavan Kısmı Ile Ram Arasına Sıvı Soğutma Girer Mi

boruyu yukardan verin cok propblem olmaz ama tam performansı alamazsınız cok şaşrımayın bi tane yabancı adam vardı onla ilgili bkan pc hocasnını da videoları var bakabilirsinz hocam
  11. R

alacagın sıvı sogutmanın ölçülerine bak sonra ram ile üst tarafın ölçsünü al anlarsın en iyi sonuc öyle olur ben öyle yapmıştım
  12. R

o kasanın üstüne sıvı sogutma sığmaz gibi aynı problemi yaşadım sonra gittim kasa değiştim hocam öne takabilirsiniz büyük ihtimalle en iyi sonucu ölçerek alırsınız
  13. R

Dorbağazmı Var

o kart ile min r5 5600 kullanmalısınız 1080p de yetmez o işlemci bütceniz varsa elinizdekini de satıp yükseltin saygılar
  14. R

Ryzen5 5600

am5 soket icin demiştim 5800x3d icin elindeki yeter ancak ileri seviye sorun yaratabilir almam diyorsan en iyi seçenek
  15. R

Ryzen5 5600

hocam diğerleri ileri seviye için iyi bir seçim olur upgrade yaparsanız işlemciye elinizde bulunsun bence bütce varsa o diğer abilerine bakın derim
Geri