Rotto kullanıcısının son içeriği

1. R

Asus 7700 XT Cyberpunk

Hocam raminiz ne işlemciniz ne, ekran kartının performansını ortaya çıkartan bileşenler bunlar. Bu bilgileri vermezseniz kimse yardımcı olamaz malesef.
  2. R

Öneri Fiyat Performans Mini PC

Merhabalar, 10 adet Mini PC almayı düşünüyorum işim için gerekli. İntel HD Graphics'in 2020'den sonraki sürümlerini barındırsa benim için yeterli olacaktır. Bildiğiniz hem fiyatı iyi hem de sorun çıkartmayan bir marka var mı? Mini PC'den kastım 30 cm genişliğe kadar benim için uygundur. Fiyat...
  3. R

Öneri Sistemimi Upgrade Yapmak Istiyorum Hangi Parçalarını Değiştirmem Gerekli

İhtiyacınıza ve bütçenize göre değişir. Kendinize bütçe belirleyip sisteminizle ilgili şikayetlerinizi belirtirseniz hep birlikte daha iyi yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum.
  4. R

Yardım Merhabalar 32 GB Ram Bellek Kullanımı Ile Alakalı

Kendi sistemimi kontrol ettiğimde aynı şekilde chrome ve ekipman uygulamaları açıkken %13 kulllanım görüyorum. Tabi 32 GB Ramli bir sistemle karşılaştırmak lazım. Değerler normal görünüyor.
  5. R

Gta5 Sorun

Rockstar Games masaüstüne kurulmuş. Rockstar Games silip tekrar yükleyin ve Program Files içerisine yüklendiğinden emin olun.
  6. R

Kendi Aramızda Setup Wars Yapalım Mı?

Teşekkür ederim, Taner hocamızın da videolarda bahsettiği gibi alan sıkıntısı çoğu kişinin yaşadığı problem. Umarım gönlünüzce dizayn edecek büyüklükte bir odanız olur.
  7. R

Yapmadan önce çok araştırdım çeşitli çeşitli malzemeler kullanılabiliyor, bulunduğunuz iklim koşulları yada nem durumuna göre tercihinizi yapabilirsiniz. Ben polyester dolgu malzemesi tercih ettim, ışığı daha iyi dağıtıyor ve çok doğal bir görünüm kazandırıyor. Ancak dezavantaj olarak fazla...
  8. R

Bir tane de benden olsun o zaman
  9. R

Soru Bilgisayarla Alakalı Değil Ama Silahlarla İlgili..?!

Enteresan bir soru, merak edip GPT-4'e sordum. Şöyle bir cevap verdi; "Atış talimi yapılırken tek bir delikten iki mermi geçmesi teorik olarak mümkündür, ancak bunun gerçekleşmesi için bir dizi özel koşulun sağlanması gerekir. İki mermi arasındaki mesafe, hız, yön ve hedef malzemesinin...
  10. R

Yardım RTX 4090 Ile Lol'de Fps Drop

240hz den 120hz indirdim fps sabitledim biraz olsun azalma var ama sorun halen devam ediyor. Yardımınız için teşekkürler. Başka yapabileceğim bir şey var mı?
  11. R

Yardım RTX 4090 Ile Lol'de Fps Drop

Merhabalar, komik gelecek ancak evet 4090 Ekran kartıyla LoL'de fps drop yiyorum. Her mause click sonrasında oyun donuyor. Mause tıklamadığım sürece oyun akıcı bir şekilde ilerliyor. Deli çıkacağım, diğer oyunlarda bir problem yok normal bir şekilde performans alıyorum ancak LoL'de böyle bir...
Geri