rowz7 kullanıcısının son içeriği

1. R

144-165 Hz Ips Monitör

msi G255PF E2 alıcam gibi memnun kalırım inş
  2. R

144-165 Hz Ips Monitör

hocam beğendim msi G255PF E2 modelini piyasada en iyisi bu mu oluyor genelde fps oyunu oynuyorum valo cs fifa hoparlörü de var istiyodum zaten hoparlör olmasını üstüne az daha ekleyebilirim msi den iyisi varsa
  3. R

144-165 Hz Ips Monitör

msi olan hoşuma gitti kararsızım
  4. R

Msi G255Pf E2 Sizce Nasıl ?

bu monitörü almayı düşünüyorum sizce alınır mı ?
  5. R

144-165 Hz Ips Monitör

yani kötü mü hocam monitörden anlamıyorum 1.2 sürüm olunca ne gibi sorunlar olur
  6. R

144-165 Hz Ips Monitör

Hocam msi güzel geldi teşekkürler ama kararsızım 🙂 en iyisi bumu üzmez demi
  7. R

144-165 Hz Ips Monitör

dell G2422HS nasıl mesela yükseklik ayarı var galiba onun bana yükseklik ayarı olan sağ sola dönen monitör lazım sonradan satmak istersem de kolay satılsın istiyorum yani
  8. R

144-165 Hz Ips Monitör

1715637265 Hocam kaliteli bsy olsun istiyorum ve fiyatını hak eden 🙂
  9. R

144-165 Hz Ips Monitör

24 inc olucak kusura bakmayın yazmayı unutmuşum
  10. R

144-165 Hz Ips Monitör

Başka ne önerirsin hocam Dell 2422HS modeli nasıl sence
  11. R

144-165 Hz Ips Monitör

Arkadaşlar 144-165 ips sağlam monitör ne önerirsiniz ?
  12. R

165 Hz Ips Monitör Önerisi

Arkadaşlar sağlam 165 Hz ips monitör ne alabilirim satarken de kolay satabileceğim model olması lazım
  13. R

240 Hz Ips Monitör Önerisi

Arkadaşlar fps oyunu oynuyorum monitör ne alabilirim hoparlörü olursa iyi olur
  14. R

Outlook Mail Sorunu

düz isim alacağım rakam vs eklemek istemiyorum örnek rowz ismi outlook ve outlook.com.tr olarak alabiliyorum sadece Hotmail.com alınmıyor kayıt olunmuş o yüzden merak ettim mesajlarım gider mi vs diye
  15. R

Outlook Mail Sorunu

aynen hocam mesela rowz7 ismi Hotmail olarak alınmış kullanılıyor diyelim suan outlook ve outlook.com.tr alabiliyorum outlook olarak alsam mesajları bana gelmez dimi veya benimkisi ona onu öğrenmek istiyorum çünkü uzun süre kullanacağım ilerde sorun olmasın diye merak ettim
Geri