Rtx3060Ti kullanıcısının son içeriği

1. R

Cooler Master Masterliquid Ml240L V2

Arkadaşlar bu sıvı soğutucuya sahip olan varmı?
  2. R

Termal Macun Öneri̇

Sağolun Arkadaşlar MX6 'dan devam edeyim 🫡 1698354758 Aynı işlemci bende de var sen nasıl soğutma sagliyorsun ?
  3. R

Termal Macun Öneri̇

Arkadaşlar Merhaba 👋 Sıvı soğutucu alıcam.Termal macun yenilemek gerektiği için kullanıp da tecrübe eden varsa önerirse sevinirim. 🙏
  4. R

Tanımlanamayan Ağ Sorunu. Destek!

Arkadaşlar Merhaba , Masaüstüne gelen ethernet kablosunu Ugreen USB 3.0 Gigabit Ethernet Dönüştürücü ile laptoba kablolu internet taşımak istedim. Bağlantı kuruluyor fakat TANIMLANAMAYAN AĞ hatası alıyorum. Birkaç kez İp ataması denedim yine aynı sorun devam ediyor. Bilgi sahibi olan...
  5. R

Acil Destek!

Arkadaşlar Merhaba. Modem ile laptop arası mesafe uzun. Bende USB ethernet dönüştürücü kablo ve 1 mt Rj45 kablosu alarak , masaüstüne gelen İnterneti dönüştürücü aracılığıyla laptopa ulaştırmak istiyorum. Sizce bu yöntem etkili olurmu. Fikir verirseniz sevinirimmmm
  6. R

Soru Poco X4 Pro 5G (256 Gb) Alınır Mı ? 10.000 ₺

Memnunmusunuz kullanımdan Pubg vs. oyunlarda
  7. R

Soru Poco X4 Pro 5G (256 Gb) Alınır Mı ? 10.000 ₺

Bu fiyata alınır mı arkadaşlar?
  8. R

Öneri 10.000 TL Telefon Önerisi (Mart 2023)

Arkadaşlar Merhaba 9-10 k bütçeli telefon önerilerinizi bekliyorum. 🙏
  9. R

Öneri Cat6 Kablo Önerisi

Arkadaşlar Merhaba , 20 mt ethernet kablosu lazım. Uygun fiyat ve kaliteli önerilerinizi bekliyorum 🙋‍♂️
  10. R

Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Çekiliş için teşekkürler. Yedeklerde bulunuyorum ihtiyacı olmayan birine çıkmış ise yardımcı olursa sevinirim 🙂
  11. R

Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Öncelikle Teşekkürler , ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. 5600x İşlemcimde stok soğutucusu yetersiz kalıyor malesef. Sistemde tek eksiğim sıvı soğutma. Umarım bu imkandan Forum arkadaşlarım gibi bende faydalanabilirim.
  12. R

Asus Optimal Overclock Sorunu ?

Evet tamam bakayım ona
  13. R

Asus Optimal Overclock Sorunu ?

Arkadaşlar R5 5600x İşlemcim var. Anakartta Optimale aldım. 4.2 Ghz de çalışıyor. Fakat boşta iken sıcaklık baya arttı. Fanlar hızlı döndüğü içinde rahatsız ediyor. Normal ayara dönemiyorum.Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim..
Geri