RyzeX kullanıcısının son içeriği

1. R

Monitör Karıncalanma Ve Ekran Kapanması

freesync kapalı kabloyuda değiştim ekran kartı girişinide değiştirdim dp girişi olan başka monitörüm olmadığı için deneyemiyorum yarın sinerjiyi arayıp soracağım
  2. R

Monitör Karıncalanma Ve Ekran Kapanması

Merhabalar ViewSonic 24" VX2418C model monitör sahibiyim alalı 2 hafta civarı oldu bağlantı girişim display port ancak 10-15 dakikada 2-3 saniyelik ekranım kararıyor sonra 1 saniyelik karıncalanıyor video izlerken monitörün dahili hoparlörlerini kullanıyorum karıncalanma oldugunda direk seste...
  3. R

Çözüldü Ortalamanın Altında Fps Alıyorum (Rtx 3060 12Gb - R5 5500)

izliyorum dönüş yapıcağım çok sağol-Çok teşekkür ederim çağdaş hallettim sayende eline sağlık
  4. R

teşekkür ederim herhangi bir öğretici video var mı acaba çok anlamamda o işlerden
  5. R

Merhaba biosdan xmp açık mı bir fikrim yok ama bütün driverlar ve bios güncel
  6. R

Merhabalar cuma günü yeni sistem toplamıştım ve bütün sistemimin kurulumları yaptıktan sonra biraz oyun oynayayım dedim main oyunum valoranta girdikten sonra fpsin youtubeda izlediğim videolar gibi olmasıdıgını gördüm youtubeda izlediğim videolarda benim sistemimde insanlar minimum 220 fps...
Geri