s4lly kullanıcısının son içeriği

1. s4lly

Yeni Kasa Önerisi

2 fanı var ama onu göz önünde bulundurun.
  2. s4lly

3000 TL'ye Alınabilecek Monitör Önerisi?

Yanlış yönlendirmek gibi olmasın. Ama ben göze batan bir sıkıntı göremedim pikselleşme, görüntü bozulması gibi. Tatmin etti beni. Ama dediğim gibi daha büyük bir monitör olsa kesin sırıtırdı.
  3. s4lly

Ben 1 yıla yakındır kullanıyorum sırıttığını söylemem ama sizin kararınız tabii ki.
  4. s4lly

27 inç 1080P için maksimum değer diyebilirim. Benim monitör de 27 inç 1080P ve baktığım zaman çok rahat söyleyebilirim ki bu monitör 27 değil de 30, 32 inç olsa aşırı sırıtır ve pikselleşme yapar.
  5. s4lly

Klasse vs Porge Mouse Pad

Ürünlerin ikisi de 3mm. Porge speed bir yüzeye sahip ama Klasse'ninkini yazmamışlar. Büyük ihtimal ya speed ya da balanced (dengeli) dir. İki modelin de temizliği rahat gibi duruyor. Ama Klasse bir tık daha konforlu gibi geldi. Çünkü doğal kauçuktan yapmışlar. Bu da koku vs. yapmaz. Onu da...
  6. s4lly

Yeni Kasa Önerisi

Rgbde gözünüz yoksa bu kasayı da tercih edebilirsiniz. Sharkoon zaten bilindik bir marka. Sistem bileşenlerinizi bilmiyorum ama eski kasanızdan aktarma yaparak fan sayısını arttırabilirsiniz...
  7. s4lly

Gainward Rtx 3060 Tİ 9489TL

Vay arkadaş! Daha indirim paylaşılalı 2 saat olmamış. Ürün hemen 10.000 lira olmuş.
  8. s4lly

8k Sistem değerlendirmesi

Aslında biraz daha bütçe arttırılıp 1660, 11400f tarzı bir sistem alınabilirdi. Ama fena bir sistem değil. Sizin de dediğiniz gibi işlemci bir tık aşağıda kalmış. Hayırlı olsun :) Kargonuz da en fazla 1 hafta içinde ulaşır şüpheniz olmasın.
  9. s4lly

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Giriş segment sistemi çıkartalı daha yeni oluyor. Bir sürpriz olmazsa 1-2 ay beklemen gerekebilir. Adam kavga gürültüyle anlaşarak çıkardı sistemi. Bir süre yapmazlar aynısını diye tahmin ediyorum. :D
  10. s4lly

10.399 TL Sinerji CTV-V5 Yeni Sistem

Kasa ve psu haricinde güzel bir sistem. Keşke özelleştirme seçeneği koysalardı da insanları mecbur kılmasalardı Performax'a.
  11. s4lly

TLauncher Güvenli Mi?

Açık kaynak kodlu bir uygulama olmadığı için bir şey diyebilmemiz mümkün değil. Ama Minecraft Launcher konusunda uzun zamandır varlar. Böyle bir sorun olsaydı duyardım. Güvenmemek için bir sebep yok gibi duruyor.
  12. s4lly

İntel i5 11400F İşlemci İçin Kule Tipi Soğutma Tavsiyesi

Hocam bu bütçede aşağı yukarı herkes Snowman T6 tavsiye eder. Ben de tavsiye ederim kendisini. Ama eğer kasanızla uyumluysa T6 değil X6 önerebilirim. Biraz daha kalıplı bir model. Daha iyi soğutacaktır.
  13. s4lly

Minecraft Shader

Hayırlı olsun :)
  14. s4lly

Minecraft Shader

Minecraft'a ne zaman girsem Sildur's ya da SEUS shader kullanırım. Büyük ihtimalle en uzun süredir piyasada olan shaderlar bunlar. Optimizasyonlarında da bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Link bıraktım. https://shadersmods.com/sildurs-shaders-mod/
  15. s4lly

Lenovo Ideapad Gaming 3 - 16.215₺ (29.06.2022)

Merhabalar, Hepsiburada'da, normalde piyasa fiyatı 18.000 - 19.000₺ arasında değişen 3060'lı bir model. Laptop almayı düşünen arkadaşlar varsa kaçırmasın derim...
Geri