sadasd kullanıcısının son içeriği

1. S

Sesi Fulleyince Ses Sekmesi?

n nereden nasıl
  2. S

Sesi Fulleyince Ses Sekmesi?

razer blackshark v2x kullanıyorum sesi fulleyince karşı tarafa mikrafondan sekiyor nasıl çözeriz bu problemi?
  3. S

Kasadan Gelen Garip Ses?

Merhaba psu dan geldiğini düsündügüm bu ses nedir? pc hazır sistem olarak qp.com.tr den alındı.Ne yapmalıyım? sizce psu dan mı geliyor? Kasa corsair spec delta 650psu versiyonu. İlgili ses 1673058377 qp.com.tr ye böyle bir mail attım ancak şimdi ne bu pc ile uğraşacak halim ne kargosuyla falan...
  4. S

RDR2 Satın Aldım Oynayamıyorum

hayır internetim var :) 1671905360 ok sorun çözüldü rockstar games çokmüş sanırım
  5. S

RDR2 Satın Aldım Oynayamıyorum

RDR2 Satın aldım ancak rockstar games girişi istiyor ve benim hesabım yok hesap açmak için sitesine gidiyorum signin.rockstargames.com burasıda açılmıyor, o kadar para verdik oynayamıyoruz.
  6. S

Modemden Ping Sorunu Çözmek Mümkün mü?

Merhaba oyun oynarken evde diğer ev sakinleri tarafından yapılan indirme ve uploadlardan ping bazında etkinlenmemek için yapılacak birşey var mıdır? Oyunda evde birisi bir down veya up yapsa ping fırlar bundan bahsediyorum.Hani önceliği bilgisayarımıza verse ve bizi etkilemese diğerlerinin...
  7. S

Sıfır Pc Driver Kurulumu Hk.

Sıfır pc satın aldım win 10 kuracagim windows zaten çoğu driveri kendisi kuruyor diye biliyorum.Sadece ekran karti driver ve anaksrt chipset driver kurmak yeterli midir? driver yükleyen uygulama onerisi yapmayin pls.
  8. S

GPU ve CPU İdeal Sıcaklığı Ne Olmalıdır

Merhaba yeni sistem dizdim ancak kasa tarafında bir acemilik yapıp mesh olmayan kasa tercih ettik, sistem yolda açıkcası iptal etmek gibi bir isteğimde yok, kullanmak istiyorum. Sistemde GPU ve CPU kaç derecelerde gezse normaldir(yük altında ve boş) Şu dereceden sonra tehlikelidir dediğiniz...
  9. S

Sadece C Diski Oluşturmak Sorun Yaratır mı?

Sıfır pc aldım işletim sistemini ben kuracagim ancak sistemde sadece 500gb ssd var, bunu ikiye bölüp data disk oluşturmak mantikli durmuyor.sadece c diski kurup pcyi kullandigimizda bir sorun yaşar mıyız?
  10. S

Asus Tuf Monitörlerde Ses Aktarımı Nasıl Sağlanıyor

Asus Tuf serisi bir monitor siparis ettim bu serilerin çoğunda monitorun icinde hoporler var ancak pcden monitore ses iletimi nasil oluyor? dp kablo uzerinden mi yoksa farkli bir kablo ile mi?
  11. S

Çözüldü Razer Blackshark V2 X alınır mı ?

Aldım gitti ya iys pisman olmayiz
  12. S

Çözüldü Razer Blackshark V2 X alınır mı ?

Dostlar bu kulakligi almayi dusunuyorum ancak jak girisliymis usb değil, ne gibi sorunlar yasarim usbsi ile 1000tl fark var? icinden usb donusturucude cikiyormus sacma geldi bana bilgisi olan var mi usb donusturucu ile kullansak bir performans kaybı yasar miyiz...
  13. S

Pcyi Sonunda Aldım Yorumlariniz?

bilgi için tesekkurler hocam bana 3dprinter urunu gibi gözükmüstü
  14. S

fiyat aldım bugun 500tl+kargo dedi bence gereksiz pahalı 3dprinterden maliyeti 5lirayi gecmez
  15. S

onunla alakali bilgi edindim hocam çok sıcak bir ilde değilim sorun yasayacagimi dusunmuyorum test edecegim gerekirse mesh panel alacagim
Geri