sadece1eren kullanıcısının son içeriği

1. S

S23 Fe Alınır Mı ?

20 Bin lira bütçem var ve S23 FE gözüme güzel gözüktü bataryası dendiği kadar kötümü ? ne kadar gider ? telefon çok aşırı kullanmıyorum ama gerektiğinde bazı günlerde bakmam gerekiyor uzun süreler sorun yaratır mı ?
  2. S

Makismum 17000Tl Telefon Önerisi

çok fazla telefon kullanan biri değilim ama kullanınca akıcılık olsun pil olsun iyi bir telefon arıyorum.
  3. S

Soru 17 Yaşında Olan Biri Tek Başına Bulgaristan'a Otobüs Ile Gidebilir Mi?

Hocalarım tek başıma gidip dedemlerin yanına sürpriz yapmak istiyorum ama 17 yaşındayım bulgar pasaportum ve kimliğim zaten var otobüs ile tek başıma kendim gidebilir miyim? Yarın soracağım tur firmasına ama aklımda takıldı sizce ne olur?
  4. S

Soru Sistemi Değiştirince Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Arkadaşlar SSD ve HDD ve ekran kartı bu 2 temel parça aynı kalacak ama diğer her şey değişecek Intel'den AMD'ye geçeceğim DDR5 sisteme geçeceğim yeni kasaya geçeceğim ve bu parçaları birleştirdikten sonra yapmam gereken şeyler nedir?
  5. S

Beyaz Psu Kablo Önerisi

Güç kaynağı içeresinden çıkan kabloların beyaz mümkünse örgülü hallerini arıyorum önerileriniz var mı?
  6. S

Soru Kablo Düzenleme Nasıl Olmuş?

İlk hali böyleydi son hali böyle. İlk defa kablo düzenlemesi yaptım sizce nasıl olmuş hocalarım?
  7. S

Monitör Temizleme Önerisi

Elimde olan imkanlarla Hepsiburada gibi yerlerden sipariş veremem. Şu an lazım temizlik mikro fiber bezim var ne ile temizleyebilirim monitörü mü?
  8. S

Soru Aldığım Parçalar Nasıl ?

Selam ekran kartım 3060 Ti ve diğer her şeyi değiştirmeye karar verdim ve neredeyse bu değişim tamamen bitti ve sizce tercih ettiğim parçalar 10 üzerinden kaç? Yani mantıklı seçimler yapmış mıyım? İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F. Anakart: MSI B650 Gaming Plus. RAM: XPG 32 GB (2x16 GB) Lancer beyaz...
  9. S

Msi Mag A750Gl Vs Bitfenix Bfg Gold 750W

başka bir forumda arkadaş bitfenix daha iyi demişti hocam açıklarmısınz msi farkını
  10. S

Msi Mag A750Gl Vs Bitfenix Bfg Gold 750W

4000 TL bütçem var ve bu 2 PSU arasında kaldım. Hangisi daha iyi ya da öneriniz var mı?
  11. S

Thermalright Pearless Assassin 120 Se Alınır Mı?

yorumları okuyunca hemen almaya karar verdim tek stok kalmış onda ben aldım hemde beyaz hocam :D https://www.gencergaming.com/thermalright-peerless-assassin-120-se-argb-beyaz-islemci-sogutucu sizce iyi fiyata kapatmış mıyım ?
  12. S

Thermalright Pearless Assassin 120 Se Alınır Mı?

Bu ürün 1700 TL fiyat bandında şu an. İşlemcim AMD Ryzen 5 7500F bu işlemci ile kullanan var mı acaba bu soğutucuyu ve güzel bir soğutucu mu?
  13. S

7500F Soğutucu Önerisi

Hocam bende bunu çok almak istiyorum ama ramerimin önünü kapatır diye korkuyorum Ramlerim https://www.vatanbilgisayar.com/xpg-32gb-2x16gb-lancer-beyaz-ddr5-6400mhz-cl32-1-40v-rgb-pc-ram.html Anakartim MSI b650 gaming plus Sizce sorun yaratirmi
  14. S

7500F Soğutucu Önerisi

Bütçe önerilerinize göre şekillenecek. tek istediğim bu işlemcinin kaliteli bir şekilde soğuması. Önerilerinizi bekliyorum.
  15. S

Xpg Lancer Beyaz Alınır Mı ?

DDR5 6000MHz CL30 özelliği var ve vatanda indirim ile 4.882 TL oluyor sizce alınır mı ?
Geri