Safari kullanıcısının son içeriği

1. Safari

Radyatör Fanını Kasaya Nasıl Bağlarım

Merhaba hocam bu videoda thermaltake toughfan 14 rgb radyatör fanını kasaya nasıl bağlıyorsun bende aldım kasanın önüne bağlayamıyorum çünkü fanların üstünde vida yuvaları yok yardımcı olur musunuz
  2. Safari

Öneri Kontrolcü Önerisi

teşekkürler önerin için
  3. Safari

Öneri Kontrolcü Önerisi

AMD RYZEN 7950X3D işlemci ASUS TUF RTX 4080 Ekran kartı Asus ROG Strix X670E-F Gaming WIFI DDR5 AM5 ATX Anakart thermaltake 1200W PSU Thermaltake Ceres 500 TG Kasa Thermaltake thoughliquid 360 ARGB Sıvı Soğutucu sistemimin parçaları bunlar kasanın 4 tane 140mm argb fanları var 3 tanede 120mm...
  4. Safari

Corsair Icue 5000T Rgb Fan Sorunu Devam Ediyor Mu?

bu videodaki ablamız bu kasanın fanlarını gereksiz yere çalıştırıp boşa ses seviyesinide yükselttiğini büyük bir hatası olduğunu söylüyor. corsair yazılım ile boşa fan çalışması sorununu çözeceğini söylemiş 1 sene önce aynı zamanda görünüşü dışında diğer orta sınıf mid tower kasalardan farklı...
  5. Safari

Soru Csgo Güncelenicekmi Yen Oyunmu Çıkıcak Csgo 2 Için?

o değeri görebilmesi için hileye önlem alması gerek bence
  6. Safari

Öneri Kasa Ve Soğutma Önerisi

yukarıda paylaşılan arctic ile corsair modellerinden başka 420mm başka model yok https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-cooler-master-cosmos-c700p-black-edition-mcc-c700p-kg5n-s0-fanli-atx-oyuncu-fiyati,621973253.html...
  7. Safari

Soru Csgo Güncelenicekmi Yen Oyunmu Çıkıcak Csgo 2 Için?

sorulması gereken sorulardan biri hileyi engelleyici bişey yapacaklar mı
  8. Safari

Öneri Kasa Ve Sıvı Soğutma Önerisi

nasıl bir durum bilmiyorum ama kendi sitesinde bile yok 1679177513 ama bir kaç satıcıda baktım am4-5 uygun soğutucu yazıyor
  9. Safari

hayırlı olsun güzel kasa soğutucu bütün am serisi içim uygun https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Liquid-Cooling/iCUE-ELITE-LCD-XT-Liquid-CPU-Cooler/p/CW-9060075-WW#tab-tech-specs soğutucu
  10. Safari

aynen gördüm onu sallamışlar ozaman
  11. Safari

dostum küçük bir araştırma yaptım bilgilendirmek amacıyla corsair sitesinde H170i serisinin 4 tane 420mm lik soğutucu var pompada basit rgb si olan (aşağıda link bakabilirsin) 2000RPM diğer ikisinde fan hızlarını bile yazmamışlar bi tanesinede 1700 yazmışlar 2000 RPM sahip modeli türkiyede...
  12. Safari

kasa güzel ama sıvı soğutucun ekran görüntüsündeki üstteki ise fan RPM çok düşük bunun kendisine faydası olmaz bide corsair uygulamasının yazılımının çok kötü olduğunu duydum
  13. Safari

Merhaba aşağıdaki sisteme alttaki kasa ve sıvı soğutucu ile birlikte 6tane cooler master sickle flow fanlarla birlikte almayı düşünüyorum. Cooler Master HAF 700 EVO Kasa Cooler Master MASTER LIQUID PL360 FLUX Sıvı Soğutucu gürcistana bile gelmiş Thermaltake Ceres 500 TG kasası ülkeye gelmiş...
  14. Safari

Vatanda İyi İndirimler Var (Sepette %15)

bu bi matematik meselesi vatan bir çok üründe %15 indirim yapmış diyelim ki 3000TL lik bi üründe indirim 450 TL oluyor piyasada ise 2850 bile olsa 300 TL indirim olur yüksek seviye ürünlerde genelde piyasa çok birbirine yakın oluyor orada %15 indirim yapılınca mesela 10000 liralıkta 1500TL...
Geri