salyangozhızındap kullanıcısının son içeriği

1. S

Bilgisayarda Sorun Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Hocam teşekkür ediyorum. Birde size PM'den soru sormuştum, cevap alamadım. Sizin görüşünüze güveniyor ve itibar ediyorum. Rica etsem PM'den yazdığımı okuyup yanıtlayabilir misiniz? Teşekkürler, iyi akşamlar.
  2. S

PC'de sorun olup olmadığını anlamak istiyorum.
  3. S

Merhaba, Soru başlıktaki gibi hocalarım, arkadaşlarım. Bilgisayarımda sorun olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Teşekkürler.
  4. S

USB ile bağlanan cihazın yüksek akım alma ihtimali bir tek akım kaçağı sorununda mı var?

Hocam, Uğur bey dedi ki; akım kaçağı olursa soketler dahil bir çok yere pc ek akım verebilir dedi. Ben de diyorum ki; bir tek bu sorun mu ek akım veriyor. Yani ek akım veren başka bir problem var mı?
  5. S

USB ile bağlanan cihazın yüksek akım alma ihtimali bir tek akım kaçağı sorununda mı var?

https://forum.pchocasi.com.tr/konu/usb-girislerinin-5v-ustu-verme-ihtimali-var-mi.25074/ hocam bu linke gidip Uğur bey ile konuşmalarımızı okuyup tekrar buraya gelip başlığı okuyabilir misiniz? Teşekkürler :)
  6. S

Site admini Uğur bey ile daha önce konuşmuştuk, okuması ihtimali üzerine yazıyorum. Bu soruyu sormamın sebebi içimin rahat olması. Acaba başka bir sorun var mı yüksek akım verebilecek? Yoksa bir tek akım kaçağı sorunu ile mi yüksek akım verir? Teşekkürler. Not: PC'mde akım kaçağı var ama çoğu...
  7. S

Çözüldü USB Girişlerinin 5v Üstü Verme İhtimali Var mı?

Uzun uzun yardımcı oldunuz, gerçekten çok teşekkür ediyorum ve iyi akşamlar diliyorum hocam sizlere.
  8. S

Telefonu takabilirim yani değil mi hocam?
  9. S

Baktım akım kaçağı var. Bu kendi kendine düzelebilen bir şey mi? Psu ile mi alakalı hocam?
  10. S

Teşekkürler. Son bir sorum var, sorunu anlamaya dayalı; akım kaçağı varsa ve bunun yüzünden usbden 5v üstü v verse, usb girişi bozulur mu?
  11. S

Bu arada akım kaçağı olup olmadığını nasıl anlayabilirim? teşekkürler.
Geri