the doom enjoyer kullanıcısının son içeriği

1. the doom enjoyer

Kız Meseleleri

red yedik zaten 17 yılımı boşa yaşamısım bundan sonra yasasam ne olcak kızlarla konuşamıyom özgüvensizim tipsizim daha da kızlarla konuşamam bu saatten sonra herkese teşekkür ederim postu da bir yere atacaksanız adımı silin veya karalayın
  2. the doom enjoyer

Kız Meseleleri

Bakın tavsiyeleriniz cokiyi hos ama bahsettiğim kiz benim icin cok özel birisi onu kaybetmekten korkuyorum yoksa herhangi birisi olsa konu da acmam zaten ama dedigim gibi onu kaybetmekten korkuyorum
  3. the doom enjoyer

Kız Meseleleri

özgüven yok ortam yok dışarı çıkmayan birisiyim tip yok ağız var şehir efsanesi hiç inandırıcı gelmiyo
  4. the doom enjoyer

Kız Meseleleri

var 1684938189 keşke pc ile hiç tanışmasaydım
  5. the doom enjoyer

Kız Meseleleri

11
  6. the doom enjoyer

Kız Meseleleri

kızlarla konuşamıyorum ne yapıcam ? kolay kolay çoğu kızla konuşamam sınıfımdaki kızlarla bile zar zor konuşuyorum , kötü bir insan değilim bana saygılı olan herkese karşı saygılıyımdır asla çizgimi bozmam fakat nerde hata yapıyorum . bir kaç saat önce aynı durumu yaşayan bir arkadaşımla...
  7. the doom enjoyer

Yardım PC Açılmıyor

Herkese teşekkürler pc yi tamire yolladım
  8. the doom enjoyer

Yardım PC Açılmıyor

Evet bip sesi geliyor
  9. the doom enjoyer

Yardım PC Açılmıyor

2 tane ram var team force 8+8 Nasıl resetlicem pc içindekilere bir şey olur mu
  10. the doom enjoyer

Yardım PC Açılmıyor

@Çağdaş Işık @Syqex abi nolur bakın lütfen
  11. the doom enjoyer

Yardım PC Açılmıyor

Güç aliyor kasa fanlari islemci fani olsun donuyor kasa isiklari yanıyor monitorde calisiyor ama ekran karti fanlari donmuyor(bazen dönüyor) ekranda no signal yaziyor
  12. the doom enjoyer

Yardım PC Açılmıyor

Karti cikar tak yaptim ama kart fanları dönmüyor
  13. the doom enjoyer

Yardım PC Açılmıyor

2 veya 3 kisa dit dit dit
  14. the doom enjoyer

Yardım PC Açılmıyor

İçindeki Hicbir seyi ellemedim sadece olduğu yerden dıştaki kabloları söküp kasayı kaldırdım koyduğum yere de yan şekilde kasayı koydum
  15. the doom enjoyer

Yardım PC Açılmıyor

Bilgisayarım tam takır çalışıyordu fakat bugun tum kablolari söküp gecici bir sure kaldırdım daha demin 5-10dk önce geri kurduğumda açılmıyor ve bip bip diye sesler geliyor (acilirken hep bip diye ses çıkarıyordu) ne yapacam yardim edin
Geri