samolokkoo kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım PC Açılıyor Ama Monitöre Çok Geç Görüntü Veriyor

Arkadaşlar merhaba gta 5 online da takılırken adamın biri birden birşeyler yaptı ekran fullpembe oldu sonra 20 saniye öyle kaldı o şekilde kaldı sonra nvida share hatası verdi sistemi kapattım ama açılması normalinden de uzun sürdü 2 dakika kadar. tekrar başlatıp açtığımda da durum bu sekilde...
  2. S

Soru Sistem

Hocam bu işlemciye 240 alma en az 360 al derim çok sıcak çalışıyor monitörü bende kullanıyorum sıfır ghost pişman etmez kasayı da hocam ben içinde harici en 10 fanla kullanıyorum hava akışı iyi olan bir kasa almanı tavsiye ederim
  3. S

Asus Rog 249Cm AMD Freesync

Beyler birşey sorucam kullandığım ekran kartı 3070 ti monitör de free sync premim var çoğunlukla pubg oynuyorum bu açık mı kalmalı oynarken yoksa kapalı mı 270 hz de kullanıyorum elmb sync da var pek de bilgim yok elmb synyc kapalı amd free sync premim var pubg oynarken açık kalmalı mı
  4. S

Soru 3070 Ti 5700 X Pubg Fps Dalgalanması

Hocam denedim birçok şey yaptım ama çözüm alamadım fps dalganması sebebini bulamadım oyun sakin yerlerinde prpblem yok ama nedense aktif olan yerlerde bu şekilde sorun oluyor yüksek ihtimalle suncuu kaynaklı olduğunu düşünüyorum
  5. S

Hocam R5 7600 X 3070 Tİ GİGABYTE AORUS 32 CORSAİR 5200 RAM 240 SIVI SOĞUTUCU 750 W CORSAİR PSU
  6. S

Arkadaşlar selam pubg oynarken sürekli fps dalgalanması yaşıyorum 180-220 arası olurken birden 80-110 düşüyor bunun sebebi ne can sıkmaya başladı tam figt anında birden bu şekilde fps dalgalanması rahatsız ediyor 270 hz asus xg249cm kullanıyorum full hd 3070 ti 5700 x işlemci 32 5200 ram sistem...
  7. S

Yardım Epic Games Gta 5 Social Clup Hesabı Farklı Bağlanma

Arkadaşlar merhaba öncelikle umarım iyisinizdir benim bir sorum olucak. Epic games üzerinden gta 5 satın almıştım arkadaşlarla tekrar oynamaya karar verdik bugün kurulum yaptım. epic games üzerinden satın aldım ve öylece kaldı hiç oynamadım bugüne kadar. her neyse dostlar kurulumdan sonra farklı...
  8. S

Yardım Modem Ip Almıyor

Arkadaşlar merhaba Türk Telekomdan kullanmış olduğum modem var yeni bir modem 3 4 aylık sorunsuz çalışıyordu dün geceden beri çalışmıyor ip almıyormuş diye söylediler eski modemi taktım sorun yok tekrardan müşteri hizmetlerini aradım direkten gelen kablo ile ilgili ip almıyor diye söylendi ama...
  9. S

Yardım Asus Rog Strix Xg249Cm Kısıtlı Kullanım

Arkadaşlar merhaba öncesinde de konu açmıştım sistem topluyorum diye monitör dp kablo ile bağladım görüntü var ama monitör ayarları kapalı fotoraf bırakıyorum ekran da ölü piksel ghosting gibi sorun yok monitörü ilk ağladığımda bir ekran çıktı hayır dedim şuan ise böyle
  10. S

Öneri 2K Veya 240 Hz Monitör

Arkadaşlar merhaba ddr 5 sistem için tn panel monitör bakıyorum fps oynuyorum ips çok da önemli değil darboğaz yaşamamak için de 2k 165 hz mi 23.8 240 hz full hd monitör alındığına darboğaz yaşanır mı
  11. S

Soru 2K Veya Full Hd Monitör Önerisi?

Arkadaşlar yeni bir sistem topladım geçenlerde monitör için konu açmıştım topladığım sistem ddr 5 ryzen 5 7600x 3070 ti bu şekilde bir sistem topladım şuan için monitör bakıyorum eski kullanmış olduğum monitör 240 hz Asus vg 258q modeliydi fps oyunları oynuyorum onun içinde 2 model arasında...
  12. S

Yardım Ryzen 5 7600X 3070 Ti Darboğaz Yapar Mı?

Hocam ekran kartı 3070 ti Gigabyte işlemci de dediğim gibi ryzen 5 7600 x ful hd monitör kullanırsam dar boğaz yaşar mıyım
  13. S

Yardım Ryzen 5 7600X 3070 Ti Darboğaz Yapar Mı?

Arkadaşlar merhaba yeni bir sistem topluyorum ddr 5 işlemci amd ryzen 5 7600x ekran kartı Gigabyte aorus 3070 ti ekran kartı olarak da şuan ki bütçem full hd monitör alsam darboğaz yapar mı?
  14. S

G Hub Dpi Ayarlamaları

Hocam mouse ayarlamak için bu g hub kurdum fakat bir türlü dpi ayarlamalarını yapabiliceğim yeri bulamadım Sürekli 800 dpi ayarlıyor kendisi neden boyle bılmıyorum profillerde üzerinde ayar yapmaya calısıyorum ama 800 dpi ayarlıyor surekli Mouse logitech g pro x superlıght
Geri