savasuzun kullanıcısının son içeriği

1. S

Haf 700 Kasa Argb + Corsair H170I Rgb Problemi?

Bu sadece ram için oluyormuş :S diğerleri için bir türlü olmadı... :S
  2. S

Soru Macbook Mu Yoksa Windows Gaming Laptop Mu?

Oyun hariç m1/m2 pro hatta 4k 8k çalışmayacaksanız sadece m2 bile yeterlidir ama 3d işin içine girerse kesinlikle pro olanlara bakın 14/16”… Mac gerçekten stabildir bir çok konuda… ama oyun için çok bir şey beklemeyin… 1677562049 Ek olarak apple öğrenci indirimi hatta dahada uygun olarak pozitif...
  3. S

Haf 700 Kasa Argb + Corsair H170I Rgb Problemi?

Merhaba, sorunum şu kasa fanları, anakart, ram’ler, ekran kartı aura ile hepsi aynı çalışıyor argb olarak ama corsair sıvı soğutma ile bir türlü senkronize edemiyorum bir çözümü var mı?
  4. S

Corsair H170I Elite Lcd Fan Yönü

Aynen jayz de görüyorum hep öyle yapıyor kılavuzda da öyle yazınca ve bana da çok mantıklı geliyor açıkçası
  5. S

Corsair H170I Elite Lcd Fan Yönü

Merhaba, bütün bilgisayar parçalarımı topladım eksiğim olan kasa ve sıvı soğutmayı aldım ama montaja başladım bir şey takıldı aklıma, kullanım kılavuzunda (fotoğraf ekte) kutu üzerindeki genelde bildiğimizin tam tersi gösteriyor ama bana inanılmaz mantıklı geldi... Ve bir yurtdışında youtuberda...
  6. S

Yardım Anakart Seçimi 7950X

Valla bende o kadar bilgili değilim, ama kime sorduysam 650e nin yeterli olduğunu söylüyorlar o yüzden o fiyat farkları çok mantıklı gelimiyor…
  7. S

X670e ile aradaki fiyat farkı çok geldi bana o yüzden sizlerde öyle diyorsanız 650e-f yeterli benim için çok sağ olun…
  8. S

Merhaba, Asus ROG B650E-F 7950x i besler mi yani diğer özellikleri yeterli benim için, sadece işlemci için yeterli midir arada kaldım danışmak istedim 🙏
  9. S

Öneri Sistem Tavsiyesi

https://www.letgo.com/ad/1640738276 sizce referans ekran kartı alınır mı?
  10. S

Öneri Sistem Tavsiyesi

ilk bekleyecektim sonra bizim sansarlar aklıma geldi indirime girmişken alayım dedim... Rog buldumda adama dolaba ilan açar mısnız diyorum yok diyor bilmediği platformmuş :D bakalım yarın bi arayacağım anlaşabilirsek kurye vs. halledeceğim...
  11. S

Öneri Sistem Tavsiyesi

Sistemin son hali bu şekilde; İşlemci: 7950x Anakart: Asus ROG B650e-f Ekran Kartı: 4080 (istiyorum ama bakalım) Kasa: Cooler Master TD500 V2 Psu: THERMALTAKE 80PLUS PLATINUM 1050W Sıvı Soğutma: Arctic Liquid Freezer II - 360 Ram: GSKILL 2x16 6000MHz CL30 DDR5 1675638716 Videodaki phantom...
  12. S

Öneri Sistem Tavsiyesi

Kullanıyor musunuz? kalitesi çok düşük gibi geldi fotolardan ama emin olamadım...
  13. S

Öneri Sistem Tavsiyesi

Bir sorum daha var 7600 işlemci alsam 3d çıkınca eğer gerekirse yükseltirim diyorum... Sizce 4080 / 7900 xtx destekler mi? Ve Son olarak psu 850 w yeterli midir?
  14. S

Öneri Sistem Tavsiyesi

Valla Ekran kartı için en fazla 26 civarı demiştim ama ne kadar az olursa benim için o kadar iyi olur...
Geri