Sawgent kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru 13600K Için 240M Sıvı Soğutma Yeterli Mi?

bende aynı sistemi topluyorum hocam soğutma konusunda kararsız kaldım hala araştırıyorum
  2. S

teşekkür ederim bakıp karar veriyim o halde hocam sağolun
  3. S

Soğutma için bütçem 2-3k arası tabi değicekse bütçeyi aşma imkanım var ancak hava soğutma bu işlemcilerde sıvı soğutma kadar verim sağlayacakmı bu konularda sıvı soğutmalar daha iyi diye biliyorum hocam
  4. S

açıkçası youtube testlerinde 240mm ile baya soğutulduğunu gördüm oc yapılmayacak hocam
  5. S

Arkadaşlar lianli lancool 205 mesh kasa 4070ti sistem toplayacağım 13600kf işlemcim var cooler master ml240 sıvı soğutma bu işlemci için yeterli gelirmi yoksa 360mm şartmı ?
  6. S

Yardım Lol Fps Düşme Sorunu

Arkadaşlar 2 hafta öncesinek adar sabit 240fps oynuyorken şuanda fps 220-200 civarlarına düşüyor ve 240ta hiç bir zaman sabit kalmıyor fps sabit 144e alsam bile hep 20-30fps aşağısını alıyorum fps düştüğü için g-sync açık iken ekranda anlık kararmalar ve takılmalar yaşıyorum g-sync kapatınca bu...
  7. S

Yardım Lol Fps Düşmesinden Kaynaklı Drop Ve Kararma Yaşıyorum

Önceden sabit 240fps oynuyordum son 1 haftadır fps 220lere düştüğü zaman drop giriyor ve ekranda kararmalar oluyor anlık nvdia g-sync kapatınca bu sorun ortadan kalkıyor grafik ayarları en yüksekte nvdia ayarları varsayılanda temiz kurulum yaptım yine aynı herhangi bir ısınma problemi vs yok pc...
  8. S

Öneri 13900K Işlemciyi Soğutacak Sıvı Soğutma Önerisi

360ta işinizi görür ancak 420mm radyatör destekli bir kasa alcıaksanız tabi 420mmlik alın bütçe varsa
  9. S

Öneri 13900K Işlemciyi Soğutacak Sıvı Soğutma Önerisi

aynı işlemciyi cooler master pl360 flux sıvı soğutmayla kullandım performansı gayet iyiydi tavsiye ederim 420mm radyatör uyumlu kasa alıcaksan artict 420mm işinizi görücektir.şöyle bişiy söylemek istiyorum 4070ti için 13900k ya gerek yok ileride yükseltmeyi planlamıyorsanız gereksiz masraf olur...
  10. S

26.000-30.000 TL Render Için Bilgisayar Tavsiyesi

Evet bu olabilir hocam bi özelleştirmeyle ancak yine yukardaki sinerjiden topladıgım pc ile aynı fiyata gelio hemen hemen
  11. S

render için hocam oyun için değil. işlemci ve ssd biraz üst seviye olursa.
  12. S

bütçe:30000tl Render ve adobe uygulamaları kullanılcak youtube video edit vs intel-nvdia ikilisi düşünüyorum ve sinerji yada inventus gibi sitelerden toplatılmış şekilde alıncak.aşağıdaki gibi sistem topladım sizce nasıl daha iyisi toplanırmı ?
  13. S

Soru Crysis 3 Remasterad Experience'da Gözükmüyor

Crysis 3 Steam versyonu NVIDIA sitesinde desteklediği yazıyor ama Experience'de bir türlü gözükmüyor. Dosya yolunu vs ayarladım ancak yine de olmadı diğer tüm oyunları görüyor.
  14. S

Ryzen 9 7900 Sıcaklık Değerleri Doğru Mu ?

doğru hocam skntı yok çekirdeklerin çalışmasındada sıkıntı yok sıcaklıklardada
Geri