Seckin35 kullanıcısının son içeriği

1. Seckin35

Evga Ftw3 Ultra 3080 Arıza

Arkadaşlar evga ftw3 ultram var bugün masaüstündeyken durup dururken fanlar %100 çalışmaya başladı güç girişlerinin tamamı kırmızı yanmaya başladı lakin sistem normal görüntü sıcaklık değerleri sorunsuz ama fanlar sabit %100 ve güç giriş ledleri kırmızı tamamı psu değiştim yine aynı güç devresi...
  2. Seckin35

Z390 Windowsa Girmiyor

Var mı bilgisi olan ?
  3. Seckin35

Z390 Windowsa Girmiyor

Arkadaşlar msi mpg z390 gaming plus anakart mevcut corsair m2 sorunsuz çalışıyordu uefi ile formatladım sonrasında kurulum yapamıyorum devamlı biosa atıyor beni format usbsini taktım tekrar atayım diye yine biosa atıyor her şekilde biosa atıyor devamlı çıldırcam bilen varsa yardım edebilir mi
  4. Seckin35

A620M S2H A-Rgb

Teşekkür ederim henüz kurulum yapmadım fanların ışıkları yanmayınca şüpheye düştüm o teşekkür ederm
  5. Seckin35

A620M S2H A-Rgb

Güncel
  6. Seckin35

A620M S2H A-Rgb

Arkadaşlar gigabayt a620m s2h anakartta D_LED girişi var buraya a-rgb portunu bağlasak kontrol edebilirmiyiz ?
  7. Seckin35

Mbr SSD Gpt Çevrilmiyor

Var mı bilgisi olan ?
  8. Seckin35

Mbr SSD Gpt Çevrilmiyor

Arkdaşlar format ekranındayım komut satırından siliyorum lakin convert gpt yapıyorum yine hata alıyorum başka bir disk veya usb takılı değil sisteme ne yapabilirim
  9. Seckin35

650 TL Civarı M2 SSD Önerisi Lazım

Bugüne kadar hiç sorun çıkarmadı. Çoğu hazır sistemde var. https://paylaskazan.n11.com/n11mgm-57S6V0J2SN
  10. Seckin35

( Darboğaz ) Ryzen 5 5500 Ile Sapphire Rx590 8Gb Ama Mavi Olan

%26 darboğaz verdi incele bi istersen sende https://pc-builds.com/tr/bottleneck-calculator/result/1fx12V/1/general-tasks/1920x1080/
  11. Seckin35

Win11 Vs Win10

11e bir türlü alışamadım hala 10
  12. Seckin35

Film Tavsiyesi

Constantine bence baş yapıt
  13. Seckin35

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

Tuttu Alttaki ülkeyi terk etmenin yollarını arıyor
  14. Seckin35

Dolar 23,40...

Ülke böyle seviyor yapcak bir şey yok
  15. Seckin35

El Terlemesi İçin Eldiven Önerisi

Aynı sorun bendede var sadece mouse değil bir şey yapmasam bile oluyor hastalık sanırım bu devamlı olarak ellerimi yıkıyorum güzelcenek bi miktar idare ediyor
Geri