SefaCebe kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Laptopa Harici Ekran Kartı Takma

Merhaba Monster bilgisayarım var. harici ekran kartı takabilir miyim ? takabilirsem nasıl bir yol izlemeliyim ?
  2. S

Öneri Monitör Önerisi

daha sistem toplamadım şuan leptop var monster i5-11400h rtx3050ti 24gb ram var ama ilerde aylarda 7500f li veya 7600 lu bir sistem alıcağım
  3. S

Öneri Monitör Önerisi

Merhaba arkadaşlar monitör almaya karar veridim lakin nasıl bir şey alıcağımı bilmiyorum. 144hz den fazla 240hz arası monitör bakıyorum bütçe belli değil önereceğiniz monitöre göre ayarlıyacağım 165hz gibi olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum. iyi günler
  4. S

Soru Siyah Kutu Nedir ?

Merhaba sabah bunu taktılar nedir ? üzerinde fiber diyor ama merak ettiğim bir şey dışardan eve siyah bir kablo geliyor fiber kablosu genellikle turuncu olmaz mı?
  5. S

PC Building Simulator 2 Türkçe Yama

merhaba arkadaşlar türkçe yaması var mıdır? bulamadım
  6. S

Öneri PC Toplama Tavsiye

https://www.gencergaming.com/nixy bu sistem sizce alınır mı ?
  7. S

Öneri PC Toplama Tavsiye

merhaba arkadaşlar 2 adet PC alınacak ofise Autocad Gibi Uygulamalar kullanılacak elimde 2 adet nvidia Quadro K620 var, bunlara uygun bir şekilde pc toplamayı veya hazır sistem mi almalıyım. 7600x gibi bir işlemci yanına 32gb DDR5 ram ve anakart, m2 gibi parçalar almayı düşünüyorum. sizce ne...
  8. S

Öneri 5K Monitör Tavsiyesi

merhaba arkadaşlar öncellikle kolay gelsin arkadaşım monitör almak istiyor. Bütçesi 5k tavsiyeniz nelerdir. iyi günler
  9. S

Monitör Önerisi 4Bin TL

merhaba pc aldım fakat moniörum yok önerebileceğiniz monitör varsa sevinirim. bütçe 4k
  10. S

PC İçin Oyun Kolu

Oyun kolu almayı düşünüyorum ama hiç bir fikrim yok nasıl bir şey alabilirim. bütçe yani tam olarak bilmediğim veremiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.
  11. S

12.500-14.500 TL Ekran Kartı Bilmiyorum Alınır Mı ?

merhaba abimin kızı lisede bilişim teknoloji bölümünü okuyor. yazılım vb. şeyler yapıyor. arada oyun falanda oynar ekran kartını bilmiyorum sistem iyimi varsa öneriniz bu fiyat bandında sevinirim. https://www.incehesap.com/machete-dual-oyuncu-bilgisayari-fiyati-64251/
  12. S

Soru Ofis Koltuğu Vs Gaming Koltuk

bende koltuk almayı düşünüyorum hawkın hangi modelini önerirsiniz ?
  13. S

21.000-25.000 TL PC Toplama Yardım

İşlemci aynı olsa sadece ddr4 olsa sıkıntı yaşarmıyım
  14. S

21.000-25.000 TL PC Toplama Yardım

Merhaba bütçem 20k ile 26-28k kadar gidebilirim ryzen 5 7500f işlemci düşünüyorum ufaktan ddr5 ramlar olursa iyi olur. bu bütçe de hangi erkan kartı takmalıyım veya öneriniz varsa sevinirim hazır sistemde olur farketmez veya onu alma bunu al dediğiniz bir şey varsa söylerseniz sevinirim
  15. S

Öneri Koltuk 5K

Merhaba 5k kadar bir bütçem var piyasayı bilmiyorum kullanışlı bir koltuk arıyorum artık plastik sandalyede oturmaktan sıkıntı yaşıyorum. güzel önerebileceğiniz koltuk varsa sevinirim.
Geri