Selahattin Tüylekk kullanıcısının son içeriği

1. S

Rx 470 Dx 12 Oyunlarında Kasıyor

Ellesmere.rom adlı dosya buyrun
  2. S

şuan için en stabil 8.1 çalışıyor bios güncelmi bilmiyorum mining için yapılandırılmış internet kafe bilgisayarı ram'ler aynı ürünler değil arkaplanda hiç birşey çalışmıyor inanın web uygulaması kullanıyorum zaten program bile indirmiyorum
  3. S

linux android ve windows'dada bu tip saçma sapan çalışıyor sistem
  4. S

benim bilgisayarım FPS drop oluyor neden ve oyun renkleri bozuluyor yeşil kırmızı sarı renklere bürünüyor bazen kullandığım programlarda pembe yada yeşil pixeller oluşuyor
  5. S

Fiyat/Performans Her Türlü Sistemde Oyun Performansım Çok Kötü

imajdan imaja fark ediyor fakat benim sistem windows 8.1 de idare eder çalışıyor
  6. S

real yada sanal bazı sorunlara kafa yorarız bu durumun içinden kurtuluruz hocam siz bana kendinizi iletişim adreslerinizi verin durumu çözmeye çalışalım
  7. S

mesafe çokmu uzak bilmiyorum altımda vastada yok keşke evime falan pc tamir etmeye gelse linux' yada windows'a hakim olsa afyonda birileri kafamda çok saçma prensipler var fakir ama gerizekalı değiliz modunda kişiler arıyordum bende ezik ve fakir olduğum için kaderimde 5 para etmez dediğim gibi...
  8. S

tamamdır hocam siz discord dan yazın bana söylediğiniz kişi ile arkadaş can yoldaş olurum biliyorsunuz afyon şey gibi ben bu kurtlar sofrasından çıkamadım ona yanarım modundayım :d bu arada baya yıllar geçti üzerinden ps3 ve diğer herşeydede mağdur oldum hesaplarımın fake olmasındaki en büyük sebep
  9. S

gelin sesli konuşalım akran ve adaşlarım topraklarım https://discord.gg/FRhQQz2FS5 @Hz.ETQ @rkarayel
  10. S

beni anlayan tek kişilersiniz afyon esnafı böyle bir lanet işte türk esnafı diş macunu istersin yoksa adam sana zımpara bile verir ayrıca millet serbest piyasayı çok yanlış anlamış ha bende edım simit değilim ama ülke düzeni çok vahşet gerçekten telegram yada forum sayfalarında ise sanal...
  11. S

realde yada sanalda yardım etmek isterseniz iletişim adreslerimi verebilirim
  12. S

https://forum.pchocasi.com.tr/konu/linuxa-yeni-basliyorum-yardim-edermisiniz.30973/post-217732 bu linkde uzun uzun açıkladım zaten başka işletim sistemleri denedinmi diye soruyorsun bilgisayarda android linux windows herşeyi anladığım kadar kullandım
  13. S

sizin söylediğiniz herşeyin farkındayım ben fakat artık alternatif yol yok diye düşünüyorum
Geri