Sentinus kullanıcısının son içeriği

1. S

Öneri Msi B250M Bazooka Ram Önerisi

Hogwarts Legacy'i ben 25-30 FPS ile falan oynuyorum benim için önemli olan FPS vermesi vb değil. Benim için tek önemli olan şu OBS Twitch yayını vb yapıyorum bir yandan discord açık vb ram yetersiz kalmasın oyun çökmesin oyunu bitireyim yeterli. 1676806699 RAM Yetersiz kalıyor oyun donuyor OBS...
  2. S

O zaman 2 tane daha 8 gb alayım aynı ram olursa dual channel çalışır dimi
  3. S

O zaman 2 tane daha 8 gb alayım 4x8 olsun o zaman'da Dual Channel bozulur mu?
  4. S

32 GB olması için ne yapmam gerekiyor? HOGWARTS LEGACY en düşük ayarlarda 16 GB'yi kaplıyor yetmiyor. Yani 32 GB olması neden performansı düşürüyor.
  5. S

Var 2x8 ancak ben 32'ye tamamlamak istiyorum o yüzden 1x16 almam yeterli olur diye düşünüyorum.
  6. S

Yani 2 tane daha mı 8 GB alayım?
  7. S

2 tane X2 8 GB RAM takılı. 16 GB RAM var ancak ben RAM takviyesi yaparak yükseltmek istiyorum. Nasıl bir RAM almalıyım ucuz performanslı RAM öneriniz nedir? 1 tane 16 GB alsam yeterli olur mu? Donanım. Anakart: MSI B250M Bazooka. İşlemci: Intel Core i5 7400 3 GHz. RAM: 16 GB. Takılı X2 8 GB.
  8. S

Yardım Harddiskte Garip Bir Sorun

Olay günlüğünde "Birim D: (\Device\HarddiskVolume2) Nokta Düzeltmesi gerçekleştirmek için kısa bir süre çevrimdışı yapılması gerekiyor. Lütfen yerel olarak komut satırından "CHKDSK /SPOTFIX" komutunu veya PowerShell aracılığıyla yerel olarak veya uzaktan "REPAIR-VOLUME <sürücü:>" komutunu...
  9. S

Yardım Harddiskte Garip Bir Sorun

Hard disk sağlığını, hızını kontrol ettim ona rağmen garip garip sorunlarla karşılıyorum. Steam'de oyunun dosya bütünlüğünü doğrulama yapınca vb çok yavaş doluyor yani bazen Steam'den oyun indirirken disk hatası veriyor kırmızı bir renkte. Sadece D diskimde oluyor yani hard disk. C'de SSD var...
Geri