Seran_Tk kullanıcısının son içeriği

1. S

Wifi Hızı Yavaşlıyor

normal bir günde ethernet hızı harikayken bir anda wifi hızı iğrenç bir hal alıyor. video bile izlenmiyor. bunu nasil çözerim internet: superonline 50 mbps
  2. S

Bilgisayar Güncelle Ve Kapat Dedikten Sonra Açılmıyor

son guncelleme kaldir isi de yaramadı, sistem geri yükleme de yaramadı, tek care format gibi sanki
  3. S

bu geldi yapınca 1698447848 "en son kalite ve ya özellik güncellemesini kaldır" secsem olur mu acaba
  4. S

bilgisayari kapatırken güncellemeleri de yapsın diye guncelle ve kapata bastım 2 dk sonra bu ekran geldi, bu ne nasil çözucem, (devam yazan yere basinca ayni yere atiyor)
  5. S

Yardım Dcde Verdiğim Yayını Nasıl Daha Kaliteli Yapabilirim.

hayır 75 tllik olandan aldım ve amacım 4k 60 fps vermek değil sadece donmayan bir yayın vermek 1080 ve ya 720p de olur
  6. S

hala aynı kalite çok iyi ama drop var malesef
  7. S

Full Body Mi ? Bölgesel Mi?

ben yaklaşık 1 yıldır spor yapıyorum, eğer çok fazla kas ağrısı hissediyorsan bölgesel çalışırken ve senin yaşamını etkiliyorsa full body çalış, ama eğer diyorsan benim için kas ağrısı önemli değil çekerim bir şey olmaz bölgesel çok daha işlevsel, ve eğer iyi beslenmiyorsan da bölgesel zor...
  8. S

nitro aldım hala birazcık donuyormuş, 40 download, 6 upload yeterli mi sizce yayın açmak için, ve yayın açınca üst taraftaki sarı işaret geliyor. nasıl çözerim
  9. S

internetimin fena olduğunu düşünmüyorum 50 60 download alıyorum, bilgisayarım da iyi 3060 ryzen 5 5500 falan var ama yayın çok kalitesiz baya kötü gözüküyor sürekli donuyor nasıl düzelir.
  10. S

Öneri Işlemci Alıcam Hangi Siteden Almamı Önerir Misiniz.

teknobiyotik mi yoksa amazon mu teknobiyotik daha ucuz ama amazon yani, iki ürün de tray olarak geliyor siz nereden alırsınız.
  11. S

Yardım Ac Valhalla Aile Paylaşımı Problemi

aynı anda derken yani 1 tane save dosyası var ac valhallada 2 kişi oynuyoruz ondan bahsediyorum aynı pcden farklı hesaplarda farklı zamanlarda oynamak amacımız ama obisofta sadece kendi hesabımı bağlayabildiğim için kardeşim yeni hesap açmak zorunda. bu yüzden onun hesabıyla girdiğinde sankı...
  12. S

Yardım Ac Valhalla Aile Paylaşımı Problemi

kendi hesabıma ac valhalla aldım ama aile paylaşımı ile kardeşimle oynamak istiyorum yani o da kendi hesabında oynayabilsin. çünkü sadece 1 tane save hakkı veriyor oyun ve aynı anda oynayamıyoruz. steam paylaşıyor ama oyun ubisoft'a bağlı olduğu için ubisoft izin vermiyor ya da ben beceremedim...
  13. S

Yardım Pcyi Biraz Yorucak Herhangi Bir Oyunda Dcde Sesim Kesiliyor

kulaklık programından(icue corsair) nvidia broadcasti kapatınca düzeldi artık sesim kesilmeden gidiyor
  14. S

Yardım Pcyi Biraz Yorucak Herhangi Bir Oyunda Dcde Sesim Kesiliyor

öyle birşey kullanmıyorum donanım ivmesi de açık 1694119039 onu nasıl yapıcam
Geri