SerkanT kullanıcısının son içeriği

1. S

Oyunda Ekran Görüntüsü Alamıyorum

Fifa 23 oynuyorum ekran görüntüsü ekran kaydı hiçbirşey alamıyorum nvida gamebar prtsc bile görüntü almıyor sadece fifa 23 de oluyor bu problem nasıl çözebilirim discord ekranı bile açamıyorum oyunda hiçbir kayıt progamı görüntü kaydetmiyor siyah ekran olarak gösteriyor
  2. S

Oyunda Ekran Görüntüsü Alamıyorum

Fifa 23 oynuyorum ekran görüntüsü ekran kaydı hiçbirşey alamıyorum nvida gamebar prtsc bile görüntü almıyor sadece fifa 23 de oluyor bu problem nasıl çözebilirim discord ekranı bile açamıyorum oyunda
  3. S

Mouse Çalışmıyor

şansımı deneyeyim yine
  4. S

Mouse Çalışmıyor

bilmiyorum hocam ürün yorumlarında böyle bi problem yok ürünü servise göndersem yapabilecekleri bişey var mı onu da bilmiyorum
  5. S

Mouse Çalışmıyor

hocam daha öncede yazmıştım çok mousepad değiştim farklı mouseler denedim o mousepad de herhangi bi problem yok arada çalışıyor arada çalışmıyor
  6. S

Mouse Çalışmıyor

Yeni aldığım mouse masa ve kitap üzerinde çalışıyor ama mousepad üzerinde çalışmıyor.Bu durumdan çok sıkıldım sebebini bi türlü anlamıyorum ürünün yorumlarında inceleme videolarında hiçbir sıkıntı yok Mouse asus m3
  7. S

Mouse Mousepad Üzerinde Çalışmıyor

Anladım teşekkür ederim
  8. S

masa üstünde neden çalışıyor ya da kitap anlamadım
  9. S

renkli mousepad de aldım düz siyah da aldım problem yine aynı 3 gün önce düzelmişti sorunsuz çalışıyordu yine aynı problem oldu
  10. S

ASUS M3 mousepad ise xrades
  11. S

Yeni aldığım mouse masa ve kitap üzerinde çalışıyor ama mousepad üzerinde çalışmıyor
  12. S

Asus M3 Mouse

Hızlı çevirince takılma oluyor hareket etmiyor yavaş hareket ettirince herhangi bir problem olmuyor.Siyah renkte mousepad kullanıyorum
  13. S

Asus M3 Mouse

Beyler bu mouseyi kullanan bana kullandığı mousepad in linkini atabalir mi aldığım mousepadlerde takılma oluyor ama kitap ve masanın üstünde deneyince bi problem yok https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-asus-tuf-m3-aura-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,570594659.html
  14. S

Hocam merhaba müsaitseniz son konuma bakar mısınız?

Hocam merhaba müsaitseniz son konuma bakar mısınız?
  15. S

asus tuf gaming m3 1678572419 Denemedim sensöründe bozukluk olsa kitap ve masa üstünde de çalışmaz diye düşünüyorum ama anlayamadığım bişey var
Geri