servetcand61 kullanıcısının son içeriği

1. S

Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Forumda çok aktif olmasam da ryzen 5 5600x işlemcim stok soğutucuyla 85 derecelerde çalışıyor içeride ki sıcak havayıda güzel tahliye edemediği için kasa, ekran kartınında ısınmasına sebep oluyor. Kodu kazanan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun
  2. S

Taşınabilir HDD (Döngüsel Artıklık Denetimi) hatası.!

Okuyucu kafayı değiştirme gibi bir şansımızda mevcut değil yedek parça vb. satışı bulunmadığı için malesef elimizde çöp olarak kaldı.
  3. S

Hddyi söktüm disk dönüyor fakat okuyucu kafa disk üzerine gelmiyor, tık tık tık diye ses veriyor 10 sainye sonra disk çalışmayı durduruyor galiba okuyucu kafada arıza var.
  4. S

Şuanda hard diski çıkarıp taktığımda bip sesi veriyor yüksek ihtimal okuyucu kafa takılı kaldı, disk dönme sesi geliyor fakat okuyucu kafa sesi gelmiyor son çare hard diski açıp kafanın pozisyonunu düzeltmeye çalışıcam.
  5. S

Malesef disk çöp oldu. Ürünün garantisi bitmiş olduğu için yardımcı olamıyorlarmış.
  6. S

Türkiye'de distrübitör firma ile anlaşma yapmışlar malesef direk seagate ile muhatap olamıyorum. Penta ile iletişime geçicem onlar cevap verdiğinde konuyu tekrar güncellerim.
  7. S

Saolun hocam uğraştınız sizde o kadar, sonuç alamadık malesef. Ürünün garantisi bitmiş durumda Seagate desteğe yazıcam sonra çare belki bir geri dönüş sağlarlar veri kurtarma hakkında.
  8. S

Malesef hocam görüştüm bir veri kurtarma merkezi ile 4 ila 12 bin liralardan bahsediliyor öyle bir bütçem malesef ki yok. Disk çöpe gidicek o halde.
  9. S

Anladım, veri kurtarma programlarıda malesef işe yaramıyor diski komple ölü olarak gördüğü için. Yapacak birşey kalmadı çöpe gidicek disk içinde ki 10-15 yıllık verilerle birlikte.
  10. S

Kasasını söktüm sata ile bağladım fakat sistem hala görmüyor. Bütün harddiski bad sector olarak algılıyor.
  11. S

Kasasını çıkarmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. Tornavida araya girecek kadar ince değil malesef
  12. S

Akşama kaldı hocam akşam üstü deneyip tekrar güncelleme yapacağım
  13. S

https://www.teknosa.com/seagate-expansion-2tb-25-usb-30-stea2000400-tasinabilir-harddisk-siyah-p-125420669?gclid=Cj0KCQjwqPGUBhDwARIsANNwjV7BQ6ZftP_h5hZIExUdnza44Qoq9d5vaOAkQ-ROO55WA-ZqlS1bDkEaAufDEALw_wcB&gclsrc=aw.ds Diskin direk dış kasasından mı çıkarayım?
  14. S

Hocam çok teşekkürler elinizden geleni yaptınız, bu yöntemde işe yaramadı malesef. Ben disk veri kurtarma yazılımlarına başvurayım en azından bir kaç veride olsa birşey görürse onları alayım.
  15. S

Malesef EaseUS CleanGenius uygulaması sunucuları kapattığı için kullanıma kapanmış başka bir uygulama mevcut mu veya söylediğiniz uygulamanın eski çalışır sürümleri paylaşabilir misiniz? DÜZELTME ; VPN ile uygulama sitesine ulaştım fakat choose drive kısmında herhangi bir disk gözükmüyor.
Geri