Seyit Ali Yılmaz kullanıcısının son içeriği

1. Seyit Ali Yılmaz

Yardım Bu Monitörü Almayı Düşünüyorum

hocam bu hakkında yorum istiyorum
  2. Seyit Ali Yılmaz

Yardım Bu Monitörü Almayı Düşünüyorum

Hocalarım ekte attığım monitörü almayı düşünüyorum. Hem ofis işlerim hem ara sıra gaming saatlerimi keyifli geçirmemi sağlar mı? https://www.evkur.com.tr/245-msi-pro-mp251-flat-1920x1080-fhd-ips-100hz-1ms-anti-glare-monitor Özellikleri; Panel Boyutu: 24.5" (62.2cm) Panel Çözünürlüğü...
  3. Seyit Ali Yılmaz

Fiyat/Performans Lütfen Bi̇ri̇ Yardim Etsi̇n (Ekran Kartı Sürücüsü Çöktü!Ekran Kartının Güncel Olduğundan Emin Ol

Ekran kartı driver; işlemci Chipsetini, 3. Parti bir yazılımdan yüklendiğimde böyle olmuştu. Tüm driverları silip AMD software adrenaline editiondan indirdince sorun çözülmüştü. Sen de bir dene dostum istersen. Hayırlı olsun bu arada. 1706705312 Güncellediğimde*
  4. Seyit Ali Yılmaz

Coil Whine Sorunu Acil

İyice araştırdım dostum, furmarkta kart sıkıntı çıkarmadı. Sorun kesinlikle psuda. 1704108356 Teşekkür ederim.
  5. Seyit Ali Yılmaz

Coil Whine Sorunu Acil

Mutlu yıllar hocalarım. 4-5 ay önce bir sistem aldım. Aldığım sıralar çok inceden belli olan şu anda yük altında kendini çok belli eden coil Whine sorunum var. Psuda yaşıyorum bu sorunu ve dahi oyun menülerinde, yük bindiğinde arşa çıkıyor ses. Alt tab yaptığımda kuzu gibi gidiyor. Coil Whine bu...
  6. Seyit Ali Yılmaz

Ryzen 5 5600-Ryzen 5 5600X

5600 alıp güzel bir hava soğutucu alırdım dostum.
  7. Seyit Ali Yılmaz

Soru Ryzen 5 5500 Hava Soğutma (Acil)

oturduğum yer, kasa konumu, çok fazla detay var.
  8. Seyit Ali Yılmaz

merhaba. hortlattım ama .
  9. Seyit Ali Yılmaz

Sıcak bir yerde oturuyorum, bu da yaz ayı ile birlikte bilgisayara çok etki etmeye başladı, 0-400 TL civarında kule tipi veyahut normal hava soğutmaya ihtiyacım var. Bütçe dar evet ama bu bütçe ile alınabilecek en iyisi hangisidir. Teşekkür ederim
  10. Seyit Ali Yılmaz

Lenovo Legion Y27-30 Monitör 2 Saniyelik Siyah Ekran

Önce bir hdmı değiştir brom, daha sonrasında ekran kartı hdmi girişine bak, halen sorun aynıysa dpi kullanabilirsin, sorun devam ederse monitörü fabrika ayarlarına sıfırla, halen sorun devam ediyorsa bir bakıma götürebilirsin monitörü.
  11. Seyit Ali Yılmaz

hocam lütfen yardım

hocam lütfen yardım
  12. Seyit Ali Yılmaz

Soru Monitör Çözünürlük Hatası

Amd Radeon software adrenaline edition' uygulaması üzerinden bir ayarı değiştirdim ve ekran üğrenç bir hal aldı. 1080p cihaz kullanmama rağmen görüntü sanki 720pymiş gibi duruyor eski hali ile arada baya fark var. Gözümü bile çok yormaya başladı. Uygulamayı fabrika ayarlarına sıfırladım...
  13. Seyit Ali Yılmaz

Soru Parçalara Bakarmisiniz Oyunlarda Darboğaz Olurmu

Alma şansın varsa elbette 5600 veya daha üstü bir işlemci alınır. Lakin yoksa da sorun yok, 5500 3060 ile iyi gidebilecek bir işlemci. İyi oyunlar.
  14. Seyit Ali Yılmaz

Yardım Aci̇l Yardim

Kart 1687822300 @Sahuraka
Geri