Shiva_kun kullanıcısının son içeriği

1. S

huawei p smart telefonum şifremi unuttum giriş yapamıyorum

Bu hesabın gerçekten size ait olduğundan emin olmamız için yeterince bilgi sağlamadınız. Google bu bilgileri, hesabınızın güvenliğini sağlamak için ister. Oturum açarken mümkünse: Mümkün olduğunca fazla soruyu yanıtlayın Daha önce oturum açtığınız bir cihazı kullanın Hesap kurtarma ile ilgili...
  2. S

doğrulama kodu alamıoyorum ki telefon yok ve de şuan kullandığım sistem de başka e posta var değiştirmem için şifreme ulaşmam lazım güvenlik sorusu gelmiyor ve de sen gmaile gir demişsinde o direk otomatik google giriş yapıyo
  3. S

kanka ben malım anlamadım discord versene ordan adım adım anlat kusura bakma ya :(
  4. S

nasıl kanıtlayacam ki bide bilgisayardan parola sıfırlamam için yine hesaba giriş yapmam lazım şifremi unuttum seçeneği de sadece telefon numarası ile değişebilir fakat şuan telefonum kullanılamaz halde yani kapalı başka numara da yazamıyoruz çünkü telefon işleme aldığı numara kendi numarası...
  5. S

sıfırladoım ama giriş yapabilmem için şifre istiyor :) sıfırlarken google hesabından çıkmadığım için e postamı istiyor ama onun da şifresini unuttum
  6. S

huawei p smart telefonum şifremi unuttum giriş yapamıyorum yardım edin
  7. S

13.000 TL Dizüstü Bilgisayar önerisi ?

Kanka bilmiyorum ya o lenovo dan daha iyiler var
  8. S

13.000 TL Dizüstü Bilgisayar önerisi ?

Bütçe 13.000 TL ye en iyi laptop nedir 13 bin lirayı biraz geçerse sorun olmaz
Geri