shoroV kullanıcısının son içeriği

1. shoroV

Mavi Ekran Hatası Aldım

evet yazıp enterladım bişey başlattı yüzde 5 şuan 1678635649 şöyle bişey çıktı 1678635878 blue screen viewerde de hala üç kırmızı var aynıları
  2. shoroV

Mavi Ekran Hatası Aldım

hocam format atarsam yeterli olacak mı yani çok uğraşmak istemiyorum bilgisayara çok şey yüklemiyorum zaten bi cs var
  3. shoroV

Mavi Ekran Hatası Aldım

bugün sabah saatlerinde elektrik gitti pc açıkken sonra pcyi psu dan direk kapattım fişleri falan çektim nolur nolmaz diye sonra elektrik geldikten bikaç saat sonra arkadaşımla oyun oynamak için tekrar açtım cs oynarken tam bi surf serverine girecektim aniden mavi ekran hatası aldım blue screen...
  4. shoroV

Yardım Yavaş Render Sorunu

Daha dune kadar iyiydi ama sorunsuzdu
  5. shoroV

Yardım Yavaş Render Sorunu

Selamlar normalde 4 5 gb yi saniyeler icinde renderlayan bilgisayarim bugun 800mb lik video renderlayamiyor asiri yavas ilerliyor Vegas pro 19 Ryzen 5 5600 Rx6650xt Sizce degerler normal mi
  6. shoroV

10k butce laptop onerisi

Biraz baktim ama hicbiri icime sinmedi soyle valorant csgo vs oynatacak iyi bi laptop onerebilir misiniz
  7. shoroV

AMD ReLive BlackBar Sorunu

Önemli değil hocam yanlış anlaşılmasın aynı sorunu yaşayan biri konuyu okursa attığınız videoyu çözüm sanmasın diye yazdım ondan açıkladım yanlış anlaşılmasın
  8. shoroV

Hocam kenarlıksız bölge yakalama hem açık hem kapalı denedim zaten çok önceden denedim yine denedim ama yok olmuyor attiginiz videodaki adam da 4:3 stretched oynamayı öğretiyor sadece 4:3 stretched kayıt almayı değil o obs den aldığı için geniş ekran oldu
  9. shoroV

Merhabalar Geçtiğimiz günlerde csgo oynarken kayıt clip vs almaya başladım ancak bişey farkettim amd de nvidiadaki gibi clip alırken tam 4:3 görütü olmuyor 16:9 oluyordu oyun ortada olacak şekilde kenarlarda blackbar dediğimiz siyahlıklardan vardı acaba bi ayar varmı amd yazılımı üzerinde şu...
  10. shoroV

Eski youtube kanalımın e postasini unuttum

Bi gelişme var şuan youtube bana mail atıp bunları yazdı " Sayın Kullanıcımız, İletiniz için teşekkür ederiz. YouTube Ekibi'nden size ait bir hesabı kapatmasını istediğinizi anlıyoruz. Lütfen bu adımları yedi (7) gün içinde tamamlayın: Şu metni kopyalayarak bu mesajı yanıtlayın: "YouTube...
  11. shoroV

Eski youtube kanalımın e postasini unuttum

Arkadaşlar hesabi 2018 de bi cocukluk hevesiyle actim ne kadar utanc verici video fikri varsa alip yukledim ve en korkuncu da gercek adimi kullandim arkadaslarim sadece adimi aratarak bulabiliyorlar tum okulda dalga konusu oldum hesabin e postasini ogrenmem lazim sifresini zaten biliyorum e...
  12. shoroV

3 harflilerin sarı olanı

24 olan moni iyi gozuktu gozume sanki
  13. shoroV

Internet hızım düştü

renkleri yanlis baglayinca hiz dusuyor dendi bana
  14. shoroV

Internet hızım düştü

16 cekeceklerdi 12 vermisler o da ayri bi rezillik
  15. shoroV

Bu ekran kartı alınır mı?

konularimi okuyun anlarsiniz