shubuox kullanıcısının son içeriği

1. S

2. Ekrandan Video Izlerken Sistemim Kasıyor.

Merhaba arkadaşlar, Aşağıda listelediğim özelliklere sahip olan bir bilgisayarda bunu yaşamak aşırı canımı sıkmaya başladı. Eminim sizlerde bu sorunu yaşayan ve çözenler vardır. Yardımcı olursanız sevinirim. Sorunuma gelecek olursak. 1. Ekranımda Valorant - BF2042 vs gibi herhangi bir oyun...
  2. S

Soru 2. Bilgisayarda 900Mbps Civarı Alırken, Ana Bilgisayarda 100Mbps Görüyorum

Hocamlar selam, eski sistemimde hız testi yaptığımda 970 ve üzeri hız alırken asıl bilgisayarımda 100Mbps civarı hız alıyorum. CAT6 kablo kullanıyorum her iki bilgisayarda da, google speed test sırasında ilk başta 470 görüyorum ancak hemen ardından 100lere kadar geriliyor, bu durumu hem WiFi hem...
  3. S

Valorantta %4 işlemci kullanımı

Hocam sisteminizde farklı bir sorun olabilir, darboğaz oluşturacak hiç bir parçanız yok açıkçası ama anakart beni şüpheye düşürdü, Bios sürümü güncel mi kontrol eder misin, A520ler ile uyumlu olduğu söyleniyor ancak bios sürümü ile durumu teyit etmenizi öneririm.
  4. S

Şu anda ekran kartı alınmalı mı sorunsalı

Kesinlikle haklısınız, dlss 3.0 çıktıktan sonra 2.0ın bir mantığı kalmadı açıkçası :) bende bu gönderdiğim fiyatlara bulduğum için RTX3080'i tercih ettim yeni nesil 7000 serisi AMD ekran kartlarını bekleyebilirsiniz AMD açıklamasına göre sanırım 3 kasımda tanıtılacak, Bu risk alınabilir bir risk...
  5. S

Yine sacma sapan bir problemle karşınızdayım...

Bende Nvidia kullanıyorum, işlemcim ryzen 7 7700x ekran kartım RTX3080, bu söylediklerinizi dikkate alıp akşam tekrar kontrol edeceğim. Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim.
  6. S

Spotify uygulama kapatınca müzik gidiyor

Microsoft store üzerinden indirdiysen ayrı bir uygulama olarak görüyor olabilir. Eğer bu şekilde ise spotify tarafından direkt exe dosyası indirmeni öneririm.
  7. S

Şu anda ekran kartı alınmalı mı sorunsalı

Hocam selamlar, yaklaşık 3 ay önce hepsiburada aracılığı ile RTX3080 aldım, ben aldığım sırada piyasası 23lerde geziyordu şu an ise PNY 3080 14bin TL bandına satılıyor 12 GB versiyonu bu da halen düşüş olduğunu gösteriyor, yakında yeni kartlar stoklara girdikçe fiyatlar daha düşecektir diye...
  8. S

Valorantta %4 işlemci kullanımı

Selamlar hocam, sistem bilgilerini paylaşır mısın
  9. S

Hocam bios sürümünü kontrol ettim ama şu an 0705 en güncel surumdeyim, farklı yaptığınız ayarlar varsa bilgi verirseniz çok sevinirim :)
  10. S

Aynı oyun eski ryzen 5 5600x olan bilgisayarımda sorunsuz çalışmakta, bu bilgisayarda da windows 11 yüklü durumda.
  11. S

850w gold sharkoon marka
  12. S

Merhaba arkadaşlar, yine yeni yeniden saçma sapan bir problem ile karşınızdayım, mevcut steam indirimleri ile birlikte "days gone" oyununu satın aldım ve oynamak için indirdim. Oyunu başlattığımda intro devreye giriyor ve menü karşıma çıkmadan bilgisayar komple kendini resetliyor, farklı bir...
  13. S

Asus rog anakart 65 derece oluyor!!!

Alt kısmı dışarı vermemdeki sebep kullandığım masa biraz küçük kalıyor, bu nedenle yere koymak zorundayım ve toz toplamasını istemedim açıkçası. Ancak siz söyleyince düşündüm ve evet oldukça haklısınız sıcak hava yukarıda soğuk hava aşağıda olur :) Bu işlemi mining zamanı havalandirma ile...
  14. S

1666643666 Üst ve egzoz fan içeri hava üflemek için, alt 3 ve sıvı soğutucu fan ise dışarı* hava üflemek için ayarlandı
  15. S

işlemcide oyunda yüklendiği yük ile bir problem yaşamadım 70 dereceleri zar zor görüyor ancak anakart beni çok şaşırttı, daha önce asus prime anakart kullanmıştım çok memnun olduğum için daha iyisi olsun rog strix'i olsun dedim asusa da yazdım ama kim bilir ne cevap verecekler
Geri