shzep kullanıcısının son içeriği

1. S

Opera Gx Ayarları Kendi Kendine Değişiyor.

öncelikle iyi forumlar opera gx i yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve bu sabah bilgisayarımı açtığımda video izlerken ikidebir garip bir ses geldiğini farkettim meğersem bu ses daha sonradan farkettim yeni bir sekme açınca bir anime sesi çıkıyordu bildiğiniz ilk başta yalan yok korkmuştum ve bir...
  2. S

Bu Neden Oluyor ?

Sizde fazla belli olmuyor olabilir ancak, karakterimin üstünde, çalılarda bi noktalanma mevcut hareket halindeyken bunun sebebi nedir ekran kartından dolayımı yoksa herhangi bir ayar ilemi ilgili. ekran kartım rx 6600 dual 8gb yardımcı olursanız sevinirim
  3. S

Rx6600 İ3 12100F Düşük Fps

bende karakter bölümünde 1k veriyor garip bi şekilde oyunda 190 250 arası
  4. S

ilk defa senden duyuyorum kral doğrudur
  5. S

hocam apex de bile full ayarlarda valodaki low dan yüksek alıyorum optimizasyonunu seveyim :D hayırlı sabahlar sanada yardımcı oldun sağolasın
  6. S

sence satıp üstüne ekleyip 12400f geçmelimiyim
  7. S

Hayırlı Sabahlar İyi Forumlar Öncelikle Sistemimi Aşşağıda Bırakıcam Valorantda minimum 170lerde ortalama 250 350 max 400 bi fps oynaması mevcut ama genellikle 220 240 falan rakip kart 3060 dan daha iyi olduğu söylenen bu kartım fps değerlerinde zaten daha iyi ama benim sistemim neden...
  8. S

Çözüldü Bu Sorun Neyden Kaynaklaniyor

sesden dolayı kusura bakmayın gece 5 de bu kadar oldu bunu nasıl çözerim driver ilemi ilgilidir neyle ilgilidir garantiyemi yollayayım stres testi yaptım yazılımından herhangi bi ısınma bişey olmadı 5 dakikalıkda 1681785096 Bi Diğer Gelişme Olarak Kurcalarken Ayarlardan Buna Alınca Sorun...
  9. S

Çözüldü Bu Sorun Neyden Kaynaklaniyor

Şuna Bir Bakarmısınız Sorun Hangisinde Acaba
  10. S

Disk Kendi Kendine Azalıp Çoğalıyor

Öncelikle Hayırlı Sahurlar Hayırlı Akşamlar Sistemimde SSD C kendi kendine çok sık azalıp artıyor ve oyunlarda aldığım fps bi garipleşmeye başladı geçen günlerde bi gamesatış satıcısından windows key almıştım teamwiever ile bağlanıp cmd de ipk diye bi şeyler yazmıştı ondan dolayı...
  11. S

Soru AMD Asus Rx6600 Dual Hız Aşırtma GPU (Ayarlar Böyle Kalsın Mı ?)

sorun olarak demiyorum zaten bu hız aşırtma gpu ayarında kalsınmı fanın full olarak boşta bile dönmesinin bi zararı olurmu
  12. S

Soru AMD Asus Rx6600 Dual Hız Aşırtma GPU (Ayarlar Böyle Kalsın Mı ?)

Öncelikle İyi Forumlar Ekran Kartım Asus Rx6600 Dual 8gb 128 bit Bilgisayarlar Hakkında Bilgimde Sizin Kadar Olmasada Var Ama Bu OC Konularında Bi Bilgim Yok Ekran Kartının Fanı Valoda Falan Dönmüyor Dying Light 2 Gibi Oyunlarda Dönüyor Bu Ayarı Hız Aşırtma GPU Yapınca Fanlar Dönmeye...
Geri