sicky_jakson kullanıcısının son içeriği

1. S

s pen uzun basınca youtube açılıyor

hocam bende samsung tab s7 var s pen tuşuna uzun basınca youtube açılıyor bunu nasıl değiştirebilirim ?
  2. S

3.000-5.000 tl arasında tanklı/lazerli(RENKLİ) yazıcı önerisi

3k-5k arasında yılbaşı indirimleriyle filan lazerli tercihim (o fiyata renkli yazan bulamadım) Aklıma yatan mantıklı olarak tanklı (ÇOK RENKLİ) yazıcı arayışındayım çok arada kaldım öyle marka takıntım yok ama kaliteli olursa elimde patmalazsa sevinirim
  3. S

3000 tl bütçede en iyi kulak üstü kablosuz kulaklık

knk oyun için kullanmayı düşünmüyorum ??? bt olursa sevinirim
  4. S

3000 tl bütçede en iyi kulak üstü kablosuz kulaklık

müzik dinlemek için bakıyorum aslında ama amfiye filan bağlamıyacağım bluetooth lu olması en önemlisi aklımda jbl live 660nc var ama tavsiyeleriniz varsa alırım
  5. S

MSI Center mystic light

dostlar ben kasayı yeni topladım msı olarak gungnir 111R b550 Gaming Plus var sistemde hepsi mystic light uyumlu ama msı center a girince mystic light ı indirdikten sonra aç a basıyorum destek-live update e atıyor sorunu yaşamış ve çözümü bilen arkadaşlar vardır belki
  6. S

Hocam 160 mm cpu hava soğutucu yada 250 mm ye kadar sıvı soğutucu öneriniz varmı ?

https://www.amazon.com.tr/dp/B01NC06ZYT/ref=cm_sw_r_apan_i_2CG990V00EGTQ3G412HH hocam bu f/p olarak daha iyi benimde ilk düşüncem x53 tü
  7. S

Hocam 160 mm cpu hava soğutucu yada 250 mm ye kadar sıvı soğutucu öneriniz varmı ?

Hocam fiyat konusunda uçmayalım lütfen zaten pc yi toplayalı çok olmadı
  8. S

Hocam Anakart MSI MPG B550 GAMING PLUS İşlemci AMD Ryzen™7 5800X Kasa msı 111R
  9. S

Hocam kasam msı gungnir 111R sıvı soğutucu radyatörünü ön fanların yerine de takabilirim biliyorum ama üst ızgaraya takmayı düşünüyorum bütçem 2000-2200 zorlasan 2400 yakında indirimleri var farkındayım herhangi ikisi için bir öneriniz varsa bekliyorum
  10. S

kasam cpu soğutucusu olarak 160 mm destekliyor 165 mm alsam sorun olurmu ?

teşekkür ederim hocam öneriniz varsa alabilirim
  11. S

hocam yani 2000 ve altı ama 2200 filan çıkabilirim 200 300 tl filan
  12. S

hocam sıvı soğutucu hakkında bilgi verirmisiniz nzxt Kraken x53 düşünüyordum ama bu daha performanslı bu fiyata sıvı soğutucuşar iş yaparmı ki ?
  13. S

hocam kasam msı gungnir 111R cpu soğutucusu olarak dandik idare etsin diye 140 tl ye filan soğutucu almıştık ama işlemcim 5800x ısınan bir işlemci bu soğutucu onu yükte 90 dereceden aşşağı indirmiyor zaten üst sınır 90 yoksa korumaya alıp bilgisayar kapanıyor...
Geri