sipsi kullanıcısının son içeriği

1. S

M Audio Air 192/4 Ses Karti Ve Fps Drop (Anlik Fps Düşüşü) Kasma Problemi̇

Arkadaşlar merhaba elimde M-AUDİO AİR 192/4 ses kartı ve mikrofon var kulaklıkla birlikte bunun driverlerini indirip kurdum PC'ye USB ile bağlıyorum. Oyunlardayken özellikle dönem dönem fps drop giriyor bir den anlık donmalar oluyor sonra düzeliyor ve tekrarlıyor ses kartını çıkarınca sorun...
  2. S

İyi Sisteme Rağmen Oyunlarda Takılmalar Yaşanması

Dying light 2 de olmadı DayZ'de envanteri açınca ve ara sıra anlık drop giriyor lol de hiç olmadı dead by daylight'da neredeyse hiç olmadı.
  3. S

İyi Sisteme Rağmen Oyunlarda Takılmalar Yaşanması

Arkadaşlar sistemim kısaca şöyle: 32x2 = 64 GB 6400 MHZ RAM İntel i7 13700KF İşlemci ve RTX 4070 GPU 2TB SSD ikiye böldüm 1tb 1tb olarak ayrı şekilde. Acaba bunun bir etkisi var mıdır? Arkadaşlar sorum da bahsettiğim gibi bu sisteme rağmen oyunlarda fps drop yemek özellikle CS:GO 2'yi...
  4. S

İntel Core I7 13700Kf İşlemci Aşırı Isınma Sorunu

Kasayı yeni aldım alalı 1 hafta oldu bugün itibariyla
  5. S

Soğutucudaki mi? dışarıya yani yukarıya doğru
  6. S

İntel core i7 13700KF İşlemci, MSI Coreliquid 360r V2 Soğutucu ve MSİ Z790 Anakarta ve MSI MPG Gungnir 300P Airflow Temperli Cam ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasaya sahibim. Oyunlarda ve masaüstü grafik uygulamalarında fan kullanımı %100'e cpu sıcaklığı 80-95'lere çıkıyor her şey yeni. Termal...
Geri