SirDexter kullanıcısının son içeriği

1. SirDexter

32 GB Ddr4 Ram Önerisi

Arkadaşlar selam. Sistemimde GeIL 16 GB(2x8) EVO Spear 3200MHz CL16 DDR4 RAM var. Ne yazık ki Chrome + Farklı uygulamalar açık iken PC hafif yavaşlamaya başlıyor bu rahatsız ettiği için 32 GB(2x16) RAM önerisi rica edeceğim. - Anakartım: B450M-H - İşlemcim: AMD 5600X
  2. SirDexter

Soru Sıvı Soğutucu Alırken Watt - Volts Değerleri Vesayre Sorun Yaratır Mı ?

Arkadaşlar merhaba. - AmdRyzen5600x için bir sıvısoğutucu alacağım düşündüğüm ürün...
  3. SirDexter

Soru İşlemci Kullanım %11 Iken 85Derece Normal Mi ?

Hocalarım görseldeki gibi durum yan ekranda twitch ve leauge of legends açık giriş ekranında. Amd Ryzen5600x işlemci stok soğutucu ile kullanıyorum. Yan ekranda twitch - Leauge of legends oynarken anlık olarak 87-92 dereceleri zorluyor. İşlemci ömrüne zarar veriyor mu bu durum...
  4. SirDexter

Soru Donma Sorunu

https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-masterbox-td500-mesh-4x120mm-argb-led-fanli-midt-atx-siyah-kasa.html#urun-ozellikleri 1688824870 Kasa bu hocam siz müsait zamanda bakar mısınız?
  5. SirDexter

Soru Donma Sorunu

Bi sıvı dsoğutma bakmaya başlayayım en iyisi yavaştan... Önerebileceğiniz bir ürün varsa yazın hocam
  6. SirDexter

Soru Donma Sorunu

Hocam ikinci monitörü yaklaşık üç haftadır kullanıyorum hz değerlerini kontrol edebileceğim bi arayüz var mı ? Ekranın arkasındaki konsol yardımı ile mi bakabiliyorum ona
  7. SirDexter

Soru Donma Sorunu

Selamlar cümleten dostlar, Son iki gündür pc leauge of legends oynarken (2.ekranda bir video açık) bi anda donuyor ve kasadan reset tuşuna basıp yeniden bşlatıyorum. Tam olarak problem neyden kaynaklanıyor olabilir ? Kasa 6 aylık - işlemci AMDRyzen5600x (stok fan ile çalışıyor) boşta iken...
  8. SirDexter

Babamı Bilgisayar Almaya Nasıl Ikna Edebilirim ?

Hayırlısı olsun kardeşim iyi günlerde kullan
  9. SirDexter

Monitör Önerisi

Dell G2422HS kullanıyorum 6 ay kadar oldu. Burada forumda yönetici hocalarımız tavsiyesi ile almıştım çok memnunum, tavsiye ederim.
  10. SirDexter

Öneri 2.Monitör Önerisi

Hocam Asus 24ınc iyi duruyor, Ek olarak gezinirken şu: https://www.sinerji.gen.tr/philips-24-24m1n3200va00-1ms-165hz-hdmidisplayport-freesync-gaming-monitor-p-46009 ürünü gördüm bu tavsiye edebileceğiniz bir ürün olur mu ?
  11. SirDexter

Öneri 2.Monitör Önerisi

Hocam, İşim gereği 12-14 saat pc başındayım. Tek monitör de sıkılmaya başladım yoruyor. Köşede bişiler açayım izleyeyim istiyorum.
  12. SirDexter

Öneri 2.Monitör Önerisi

Selamlar... Cümleten iyi pazarlar. Hocalarım 2.monitör önerisi verebilir misiniz ? Hali hazırda kullandığım 1.monitör Dell G2422HS 24Inc Bütçem : 3500 ( Ekran kartım AMD RADEON RX 6600 )
  13. SirDexter

Soru Nays Ve Paparadan Kumar Oynayanlar Ceza Yemiyorlar Mı ?

Bu işlerin şakası yok. Oynamayın merak dahi etmeyin. 2010 2019 yılları arasında tüm vaktimi harcadığım tarifi olmayan bir illettir. Yukarıda bi arkadaş bizim bi tanıdık şu kadar vurdu tarzı bişi yazmış. Bu tarz konularda böyle yorumları görünce midem bulanıyor. Genç kardeşlerimiz için...
  14. SirDexter

Soru F/P Wireless Kulaklık Önerisi?

Tamamdır hocam işte olurda salı veya çarşamba gününe kadar sipariş geçmemiş olursanız HyperX cloudcore wire. hakkındaki fikirlerimi size özelden ileteceğim. (ürün elime pazartesi ulaşacak muhtemelen)
  15. SirDexter

Soru F/P Wireless Kulaklık Önerisi?

Ürünü ne zaman alacaksınız hocam bilmiyorum fakat HyperX CloudCore siparişi verdim 2gün önce kadar muhtemelen yakında elimde olur. O vakte kadar sipariş geçmemiş olursanız siz ile özelden iletişim kurup ürün özelinde tecrübeyi paylaşırım.
Geri