Skydep kullanıcısının son içeriği

1. Skydep

H5 Flow Ön Taraftaki Ses Jackı Çalışmıyor.

Önde tek giriş var evet. Kasanın arka tarafına taktığımda çalışıyor. Fakat ön taraftaki tek jack e taktığımda çalışmıyor.
  2. Skydep

Anakart üzerinde kablosu bağlı olarak gözüküyor. Sol atta
  3. Skydep

H5 flow bir kasada sistem topladım. Sistemde jack girişli bir kulaklığı kasanın önündeki jack e taktığımda çalışmıyor. Driverlar ile alakalı bir durum değil sanırım çünkü arka tarafta anakarta taktığımda çalışıyor. Audio portu falan da taktım. Bunun nedeni ne olabilir?
  4. Skydep

Mt/S Ve Mhz Ram

Ekledim
  5. Skydep

Mt/S Ve Mhz Ram

Arkadaşlar merhaba, Ben 32 GB(2x16) Kingston Fury ram aldım. Normalde RGB olmayan düz modeli aldım fakat RGB li model geldi. Normalde aldığım model 'FURY Beast 32GB (2x16GB) 3600MHz DDR4 CL18 Masaüstü Bellek Kiti 2 KF436C18BBK2/32' ama bana gelen model 'FURY Beast 32GB (2x16GB) DDR4 CL18...
  6. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Teşekkür ederim :)
  7. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Şimdilik olabildiğince alternatifleri öğrenmek istiyorum. O yüzden siz yine de kasa ve soğutucu önerebilirseniz çok sevinirim. Bir de alacağım sisteme ekran kartı gerekiyor ve ben 3070ti ile 6800xt düşünüyorum. 2. el olarak ikisi de 11k civarında satın alınabiliyor şu an. Bu konuda ki düşünceniz...
  8. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Önceki sistemde işlemci için sadece stok soğutucu mevcuttu. 5600x'in stok soğutucusu pek verimli değil diye biliyorum. Burada bana soğutucu önerebilir misiniz? Bu sistemden vazgeçip sizin yukarıda önerdiğiniz sistemi sıfırdan toplamak istediğimde bana önerebileceğiniz bir kasa olur mu?
  9. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Teşekkürler. Son bir sorum daha olacak :) Lütfen kusuruma bakmayın. Ben de sistemler arasında kaldım. Bir sistem daha var. Özellikleri şu şekilde: CPU : Ryzen 5600X RAM : Corsair Vengeance DDR4 3600Mhz 8x2 Dual Channel RGB Anakart: MSI B550 Tomahawk Sıvı Soğutucu : Cooler Master...
  10. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Çok teşekkür ederim. Aslında ileride işlemciyi yükseltme durumunu göz önünde bulundurarak x570'i aklımda tutmuştum. Böyle bir ihtiyacım ne zaman olur bilmiyorum. Belki de sadece 5600x beni çok uzun süreler götürecek. x570 yerine msi mag b550 tomahawk nasıl olur? Bir de ben mesajınızda bir yeri...
  11. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Benzer fiyata benzer ayarda hatta bazı bileşenlerin daha iyisi alınabilir dediniz. Bu konuda öneride bulunabilir misiniz?
  12. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz peki? İşlemci o kadar güçlü değil derken o anakart için çok düşük mü kalıyor anlamında?
  13. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Dengesizlikten kastınız nedir acaba?
  14. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Sıfır olarak almak istediğimizde daha fazla bir ücrete denk geliyor. Acil para ihtiyacı olan birisinden alacağım. Yanlış hatırlamıyorsam sadece anakart fiyatı 8k civarı olması gerekiyor
  15. Skydep

Parça Hakkında Bilgi

Merhaba, Birinden 2. el olarak sadece kasayı satın alacağım. yaklaşık 11k civarı bir fiyata
Geri