Sn.Işeri kullanıcısının son içeriği

1. S

I5 12400F RTX 3060 Ti Sistem Ne Kadar Eder?

Uzun zamandır bilgisayarımda FPS düşmesi sorunu var ekran kartında sorun olmadığına eminim ve her türlü çözümü denedim ama olmuyor garantiye göndermekle uğraşmak istemiyorum çünkü çok uzun sürüyor ve işimi bilgisayardan yapıyorum 2 3 hafta PC'siz kalamam. Bu sistem kaç TL eder sorunlarıyla beraber?
  2. S

PC Rgb Leri Yanmıyor Ne Yapacağım

fsp kasam var öyle birşey olduğunu sanmıyorum söküp taktım yinede ama olmadı kafam çok karışık hiçbirşey yapmadım bir anda rgb gitti
  3. S

PC Rgb Leri Yanmıyor Ne Yapacağım

kasanın kendi rgb ledleri yanmıyor ne yapacağım kasanın tek ışığı oydu şimdi oda yok yan kapağı açtım ama pek bir şey anlamadım ön tarafıda açtım birşey yok
  4. S

İşlemci Soğutucu Tavsiyesi

hocam onu düşündüm ama bütçemin üzerine çıkamamam malesef dediğim soğutucu iyi mi https://www.pazarama.com/id-cooling-se-214-xt-argb-white-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu-p-6931393304052
  5. S

İşlemci Soğutucu Tavsiyesi

i5 12400f işlemcim zaman zaman 90 derece görüyor f/p bir soğutucu almak istiyorum 1500 tl bütçem var malesef bütçeyi aşamam ID-COOLING SE-214-XT bu model benim işlemcimi soğutur mu soğutmassa daha iyi bir tavsiyeniz varmı beyaz ve rgb olması önemli.
  6. S

İ5 12400F İçi̇n Bu Soğutucu Yeterli̇mi̇

1500 tl yi aşmayacak başka bir soğutucu önerebilirmisiniz rgb si olan
  7. S

Tavsiye edebileceğin birşey varmı
  8. S

Rgb girişi yok sanırım kontrolcümde yok rgb çalışmazmı
  9. S

kasaya sığarda ramlerle çakışma şansı varmı şu anki stok soğutucuyla bile neredeyse dip dibe birde bu model 800 gr biraz ağır gibi geldi bana anakart taşır mı acaba anakartım h610m-r
  10. S

https://www.gelbura.com/id-cooling-se-224-xts-argb-white-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu-pd-TET62495688669 bu soğutucu i5 12400f için yeterli mi ğer yeterli değilse ''rgb'' özelliği olan bu fiyat bandında beyaz soğutucu önerebilirmisiniz
  11. S

İşlemci̇ Soğutucu Tavsi̇yesi̇

rgb olan birşey yokmu
  12. S

Hdd' Ye Rdr 2 Yüklesem Açılması Uzun Sürer Mi ?

bende ssd var yine uzun sürüyor hdd de daha uzun sürer çok sıkılırsın
  13. S

İşlemci̇ Soğutucu Tavsi̇yesi̇

1500 TL Bütçem var işlemci zaman zaman 90 derece oluyor sağlam bir soğutucu tavsiye edermisiniz
  14. S

Ne Kadar Paranız Var :)

15 yaşındayım coin borsa dolar altın ne kadar yatırım aracı varsa hepsine girdim şuanda 1000 tl den başlayıp 10000 tl civarında para kazandım
Geri