soparinhoo kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım RX 6600 Ryzen 5 3600 Alınır Mı?

birader bende b550 anakart var ryzen 5 5600 işlemci var rx 6650 xt ekran kartı var çok memnunum herhangi bir oyunda sorun yaşamıyorum full grafiklerde oynatıyor
  2. S

Soru Anakarta 2 Adet M2 SSD Takilir Mi

çok teşekkürler beyler sağolasınız bu arada senin önerdiğin ssdyi satın aldım tr fiyatı baya yüksekti amazonda daha uygundu teşekkürler
  3. S

@Greewe_Greew kral sen bilirsin bi yardımcı olsan sana zahmet
  4. S

kral tamam da 2 tane m2 ssd takarsam sorun olmaz dimi
  5. S

Selam aleyküm arkadaşlar, Bende gigabyte gaming x v2 b550 anakart var ve bir tane de m2 ssd 512 gb var fakat hafıza yeterli gelmiyor bir önerisi olan var mı? Hafızayı arttırmam için ne yapmam gerekiyor 1 tane daha m2 ssd slotu var fakat duruma göre hdd ya da sata ssd tercih edebilirim...
  6. S

Psu Değişikliği

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için beyler
  7. S

Psu Değişikliği

Beyler yani o psu sadece o kasayla çalışacak diye bir durum söz konusu değil dimi boyutu uyan her PSU'yu yerleştirebilirim doğru mu anlıyorum ?
  8. S

Psu Değişikliği

Beyler selamlar öncelikle 1 hafta önce kasa topladım hatta kasanın ekran kartı hariç her parçasını bu forumdan yardım alarak almıştım. Ayriyetten bir de kasa sipariş ettim Frisby fc-9320 dahili psulu bir şekilde. Fakat araştırmalarım sonucu pek içim rahat değil bu psu. Sadece güç kaynağını...
  9. S

Soru Cayma Bedeli Ödemeden Başka Bir Operatöre Geçebilir Miyim ?

reis daha bugün bağlattım interneti bildiğim için söylüyorum :)
  10. S

Soru Cayma Bedeli Ödemeden Başka Bir Operatöre Geçebilir Miyim ?

Turknete bakabilirsiniz Eğer dairenizde türknetin gigafiber kurulumu varsa cayma bedelinin 1000 tlsini onlar karşılıyorlar. Aylık 250 tl karşılığı 1000 mbps upload ve download veriyorlar gayet mantıklı
  11. S

Sistemi Topladım Ilerisi Için Tavsiye Lazım

Reis bu sisteme tam oturacak power supply ne onu soruyorum kaliteli diyebileceğimiz markalar ne mesela
  12. S

Peki ne öneriyorsun ileride değiştirmek açısından
  13. S

bir çok yerde araştırdım bir çok internet sayfasından da özelliklerin güçlerini falan ölçtüm 600w için yeter yazıyor. Çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum.
  14. S

Tamamdır kral çok sağol bu sistem sıkıntı yaratmaz dimi bana
  15. S

Reis her şey alındı evde duruyor eve gidince kurucam hayırlısıyla en azından 3-4 ay idare etse sonra yeni psu da alabilirim yeni kasa da
Geri