SoraGG kullanıcısının son içeriği

1. S

Gamepower Devour

Sa herkeze, Gamepower Devour ürünü ile bir sorun yaşıyorum. 23. 01. 2024 günü kullanımına başladığım Devour model mouse 10 dakika önce Makro programından makro ayarlarken tamamen kapandı hiç ışıkları yanmıyor şarj uyarısı vermiyordu yani şarjı vardı ve makro programıda açılmıyor ne yapabilirim...
  2. S

"Aci̇l Cevap Lütfen"

hmmm
  3. S

"Aci̇l Cevap Lütfen"

Sa. Hocam bende Galaxy M32 var ve ben cihazımın sürümünü Andorid 13'ten 12'ye ODİN programıya düşürmeye çalıştım olmadı (cihazımın güvenlik yaması 6, ben 4 indirdiğim için olmadı bunu sonradan öğrendim.) Android güvenlik yamasını nansıl downgrade ederim lütfen acil cevap verin (Neden sürüm...
  4. S

Ps Vita

Sa hocam, ben 2. El Playstation Vita alacağım ama seçimlerden sonra zam gelirmi diye merak ettim sizce gelirmi? Ve 2. El satan varsa bana ulaşsın. İnsta: ilkeraltindagx
  5. S

.Msi Dosyasını Açamıyorum. Yardım!!

sa hocam. ".msi" dosyasını açamıyorum ne yapmam gerekiyor?. sağ tıklayıp "Yükle" ye basıyorum sonra bu çıkıyor -----------------------
  6. S

Uygun Hazır Sistem ?

S.a hocam ben hazır sistem almayı düşünüyorum ne önerirsiniz (17k bütcem var)
  7. S

300Tl Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

S.a hocam başlıkta da belirttiğim gibi 200-300 TL arası günü kurtaracak bir Bluetooth kulaklık ( Pods ) öneriniz varmı ?
  8. S

Soru Gamepower Makro Nasıl Yaparım ?

çözdüm yaa. off :)
  9. S

Soru Gamepower Makro Nasıl Yaparım ?

s.a hocam yeni mouse aldım ( Gamepower - sendo) programını indirdim ama makro yapamıyorum(yapmayı bilmiyorum) bilen biri varsa yardımcı olablirmi ? (video izledim ama yapamadım :/ )
  10. S

Soru Hangi Cod Oyununu Oynayabilirim ?

Battleroyale modu varmı ?
  11. S

anladım. o zaman gameplay izleyeceğim
  12. S

Black Ops 3 iyimi yani oynanış ve mekanikler açısından
  13. S

S.a hocam benim PC nin donanımı düşük ve online bir şekilde COD oynamak istiyorum l \/ Bu donanımla hangi COD'u oynarım ?
  14. S

Elektrikli Süpürge İle PC Kasa Temizleme

Fanın dönmesini engelleyin yada çıkartabiliyorsanız çıkartın
  15. S

Win10 Pro Etkinleştiremiyorum

bi arkadaşıma vardim bilgisayarı o çözdü yinede sağolun. :)
Geri