Stabil kullanıcısının son içeriği

1. Stabil

Vgn Dragonfly Vs Delux M800 Ultra Vs Vxe R1

https://www.amazon.com.tr/DeLUX-M800-Ultra-Anahtarlar%C4%B1-Edilebilir/dp/B0CJRM831G?th=1&amp&tag=technopattr-21 buyrun hocam.
  2. Stabil

hocam delux m800 ultra aldım, wraith kutu açıldıktan sonra iade kabul etmiyor Amazon en azından bu konuda sıkıntı çıkartmıyor.Shape falan hoşuma giderse iade ederim.
  3. Stabil

Hocam delux ile vgn arasında pek fark göremedim deluxu palm kullanamaz mıyım ?
  4. Stabil

Selam dün mouse önerisi için konu açmıştım ve yakın zamanda bir mouse alacağım. Kafama 3 tane mouse yattı, elim 18 cm ve claw palm arası tutuşum var. VGN Dragonfly Wireless Mouse VXE R1 Wireless Mouse Amazon.com.tr 4KHz gerçekten gözle görülür bir etki yaratıyor mu? İşlemcim Ryzen 5...
  5. Stabil

2500 TL Mouse Önerisi

Teşekkürler hocam öneri için Vxe R1 modeli için ne düşünüyorsunuz bir de düz dragonfly ile pro arasındaki fiyat farkına değer mi?
  6. Stabil

2500 TL Mouse Önerisi

Selamlar, şuan glorius model d wireless kullanıyorum ve yeni bir mouseye geçmek istiyorum. Elim 18 cm ve claw palm arası bir tutuşum var (relaxing claw olarak geçiyor sanırım) aklımda 2 model var. VGN Dragonfly Wireless Mouse Amazon.com.tr Dragonfly daha ağır basıyor ama 49 gr olması beni...
  7. Stabil

Klasse Longteng Mousepad Alınır Mı ?

Teşekkürler hocam siparişi geçtim.
  8. Stabil

teşekkürler hocam, control mü speed mi mousepad sanırım zımpara gibi bir yapısı var düz kumaş bir mousepadden geçeceğim alışmam uzun sürer mi ?
  9. Stabil

Linkteki mouse pad alınır mı? Fiyatına değer mi...
  10. Stabil

Öneri Yeni Sisteme Kasa Önerisi

Teşekkür ederim hocam cevabınız için sistemi uzun soluklu düşünüyorum kullanmadığım kasayı satacağım MSİ modelinin mATX olması termal açıdan uzun solukta sıkıntı çıkarmaz sanırsam.
  11. Stabil

Öneri Yeni Sisteme Kasa Önerisi

Selam herkese; Videodaki sistemi satın aldım ve bugün elime ulaştı. Demonte bir şekilde sipariş verdim. Sorum ise şu, elimde fazladan kasa ve PSU var sistemle birlikte gelen PSU çok önerilmiyor. R elimdeki PSU ise THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS 120mm Fanlı Güç Kaynağı fiyatı, teknik...
  12. Stabil

Laptop Aldım Nasıl?

ikinci el aldınız sanırım fiyat nedir ?
  13. Stabil

Çözüldü 1000TL Kulaklık Önerisi (3 Ağustos 2022)

Şimdiden hayırlı olsun :)
  14. Stabil

Low Ayarlarda Oyun Kasıyor

8 ram düşük hocam ondan dolayıdır.Bende de r5 5600h rtx 3050ti Lenovo var 8 GB ram ortalama 50 FPS oynuyorum.
Geri