Suspus kullanıcısının son içeriği

1. Suspus

Sistemim Ne Kadar Eder?

R3 3100 MSI A320M A PRO SAPPHİRE RX6600 GOODRAM 8X2 16GB RAM 512GB KIOXIA SSD 128GB MLD SSD HİGH POWER 80+ 500W PSU ANTEC NX291 KASA bu sistemi ilana koysam ortalama kaça gider?
  2. Suspus

Bu Sistem Kac Eder?

R3 3100 Msi a320m a pro Sapphire Rx6600 GoodRam 3200Mhz 2x8 16gb Kioxia 480Gb Ssd Mld 120Gb Ssd High Power 500W 80+ Antec Nx291 Kasa NOT:Anakart,Ssdler,Ramler,Psu, Kasa 10 Aylık garantileri var kutuları duruyor. İşlemci ile ekran karti ise sadece kutuları var
  3. Suspus

İnternet Altyapı Hakkında

Sokağın hepsine 1 günde bağladılar zaten hızlı ilerliyorlar. Kimse müşteri değil mahalleye nin geneline yeni geldi. Umarım aktiflesme suresi de bu kadar kısa olur.
  4. Suspus

O zaman umarım çabuk biter de aktif olur fiber olduğuna sevindim.
  5. Suspus

Hocam bu niye sorgulamada gözükmüyor ne yapabilirim?
  6. Suspus

Merhaba dün tt ekipleri kazı yapıp direkleri diktiler ve fotoda ki kutuyu hemen evinmizin yanindaki direge yerleştirdiler kutudan cok ince bir kabloyu apartaman girisine kadar çektiler bugün ise fotoğraftaki kutuyu binaya yerlestirdiler ve o ince kabloyu kutuya bağladılar 2 sorum var. 1.si bu...
  7. Suspus

Hangi Monitörü Tercih Etmeliyim ?

Monitör lerin fiyatları neden birden bir bu kadar düştü?
  8. Suspus

Öneri Sistemi Böyle Updatelemek Mantıklımı?

Boyle oyunlarda bir şey fark etmez işlemcini değiştirmedigin sürece. Bende 6500xt vardı valoda 170fps civarı alıyordum şuan 6600 var gene aynı fps. Bunlar işlmeci oyunu.
  9. Suspus

Bende r3 3100 var seninkiyle kafa kafa denk işlemci hiç darboğaz olmuyor sadece last of us ta darboğaz oluyor o da çok ağır ve optimizasyonu sıkıntılı bir oyun olduğu için onun dışında gayette iyi.
  10. Suspus

Tabikide 1. Hatta islemciyi değiştirmenize bile gerek yok 6600 alın.
  11. Suspus

Alt Yapı Olmadan Internet

Naptin chat gpt ye aynı soruyu sorup burayamı yapıştırdın.
  12. Suspus

Klavyede F11 Işığı Yanmıyor?

Blic T60
  13. Suspus

Klavyede F11 Işığı Yanmıyor?

Yeni bir klavye aldım bugün elime geçti ama f11 de göründüğü gibi ışıklandırma yanmıyor bu normalde de böylemi benmi bilmiyorum?
  14. Suspus

Aldığım Ürünleri Nasıldır?

Kolun cakma olduğunu biliyorum tabiki. İnternet ten ve youtube den baktigimda orijinaline en yakin kol diye geçiyor du diye aldım. Ssd ise aynı fiyata mld vardı bende zaten mld 120gb var. Dedim bir değişiklik olsun kioxia aldım. N11 i kuponları sayesinde seviyorum. Az önce 6500xt kartımı sattım...
Geri