svartaljofurr kullanıcısının son içeriği

1. S

Guild (ModartPC) Toplama Hazır Bilgisayar (28 Haziran 2022)

Aynen öyle hocam planlamayı yaparken çok oyalandım takip etmeye çalışacağım indirimlerini.
  2. S

Şimdi son kontrolleri yapıyordum sipariş vereyim dedim ekran kartı indirimi bitmiş şaka gibi.
  3. S

Şurada önerdiğiniz monitör için demiştim. @ugur.gozaydin
  4. S

Hocam iyi akşamlar biraz geç dündüm işlerim vardı. Elinize sağlık emeklerinize teşekkür ediyorum. Kendimce bazı seçimler yaptım ama ondan önce şöyle bir karar aldım. Neden nakit alıyorum ki diye düşündüm bi an taksit ile istediğimi dizerim ödemek de zor olmaz buna karar verdim o yüzden şöyle bir...
  5. S

Monitörün seyir keyfinin güzel olmasını istiyorum sonucta single player oyunları full ayarlarda oynamayı düşünüyorum bu sistemle. Onun dışında amd ya da intel olsun diye bir kaidem yok sizin önereceğiniz oyunlarda bana daha iyi performans verecek olanı seçmek isterim. Mini sistemler pek hoşuma...
  6. S

Keşke yanıltsa ama hiç umudum yok hocam ya. O zaman siz müsaitseniz 35'e içinde monitör de dahil olacak şekilde bir öneri alabilir miyim?
  7. S

Anladım bunu ama içine monitör dahil olarak demiştim yine 7k 4k serisini kurtarır mı ?
  8. S

anladım hocam o zaman şöyle diyim ben size 35k ya ayarlamaya çalışayım zaten tek tek alacağımız için herhalde taksitlerden de faydalanmaya çalışacağım. Dediğiniz gibi TR nin durumu bellli bende hiç sanmıyorum fiyatların daha ucuzlayacağını.
  9. S

30 k bütçeyle 7000 4000 serileri sanki yetmez gibi ama bilemiyorum fiyatları ne olur. Bu seriler çıktığında eski modellerde fiyat düşüşü olur mu?
  10. S

yok yani 1080 p için kurmayı düşünmüyorum zaten. Sadece emaneten gibi hani. Sistemi aldıktan sonra belki 1.5 2 ay sonra monitörde alacağım. Tam anlatamadım onu galiba.
  11. S

@ugur.gozaydin Hocam iyi akşamlar yeniden selamlar. 30k bütçe ile şimdi almak mantıklı olur mu piyasa nasıl yoksa beklemede mi kalayım? 1080p 60 hz bi monitörüm var şuan elimde bu bütçeye bunu katmayayım diyorum sistem güçlü olsun diye. Sisteme sıkıntı çıkartır mı bu emaneten kullansam?
  12. S

11400H + 3050 Ti Monster Laptop cihazım ne kadar eder?

Anladım hocam teşekkür ederim.
  13. S

@ugur.gozaydin siz ne diyorsunuz hocam hiç yazan olmamış :(
  14. S

Temmuz 2021 de aldığım Monster marka laptopuma değer biçebilir misiniz arkadaşlar? 2. el piyasa fiyatını öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  15. S

anladım sorun değil. Ay sonu da bekleyebilirim. Bir de konu açmıştım bugün elimdeki laptopu satmak istiyorum bunun için ne fiyat biçmeliyim diye ama kaldırıldı yasak mı bu ?
Geri