SWELLFPS kullanıcısının son içeriği

1. S

Mouse Önerisi

Bütçe ; 4.000 Arkadaşlar yeni mouse alacağım ama kararsız kaldım aklımda olan modeller ; Logitech g pro x superlight Razer viper v2 pro Kullandığım mouselar ; Pulsar x2 mini Logitech g305 Razer viper mini Endgame gear xm2we Kafamı karıştıran mouselar ; Lamzu atlantis mini ve lamzu atlantis...
  2. S

Monitör

o ayarın tam olarak nerede olduğunu bilmiyorum daha önce aradım ama bulamadım tarif etme imkanınız var mı 1703802306 Burada mı acaba
  3. S

Monitör

Teşekkür ederim yani monitör de problem var değil mi yanlış gözlemlemiyorum ilk defa başıma böyle bir şey geliyor
  4. S

Monitör

Arkadaşlar 2 3 ay önce Dell G2722HS 165 Hz 1 ms IPS ekran monitör aldım. CS2 görüntü yırtılması yaşıyordum. Ekran kartım ikinci el olduğu için ondan şüpheleniyordum ama bugün test yaptım böyle bir sonuç çıktı monitör arızalı mı? İade veya değişim yaptırabilir miyim?
  5. S

Yırtılma Veya Kasma

Hz sürekli takip ediyorum ama bios güncellemesini hiç karıştırmak istemedim 4 aydır pc bende, akşam gidip bi kontrol edeyim
  6. S

Yırtılma Veya Kasma

Maalesef güncel, hatta güncelleme geldiği zaman ddu ile silip tekrar yüklüyorum
  7. S

Yırtılma Veya Kasma

Sapphire rx 6600 Ryzen 5 5600 2x8 16 gb 3200 mhz ram H100i sıvı soğutma 650 w powersupply 165 hz dell g2722hs monitör Oyunlarda mouse hareket ettirdikçe bi kasma veya yırtılma sorunu var anlayamadım sizce ekran kartından mı monitörden mi freesync açmalı mıyım kapatmalı mıyım İlk defa amd...
  8. S

Hocam merhaba konuya bakabilir misiniz

Hocam merhaba konuya bakabilir misiniz
  9. S

Hocam merhaba konuya bakabilir misiniz acaba

Hocam merhaba konuya bakabilir misiniz acaba
Geri