Swish kullanıcısının son içeriği

1. S

Fsp Hydro Gsm Lite Pro 650W Alınır Mı?

RTX 3060 Ryzen 5600 kullanıyorum, mevcut frisby psu'yu değiştirmek istiyorum. FSP Hydro GSM Lite PRO 650W HGS-650M Hydro GSM Lite PRO serisi 650W 80+ GOLD Yarı tak çıkar kablolu Güç kaynağı Alınır mı? https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11677
  2. S

Çözüldü Nzxt 750W +80 Bronze Kasama Sığar Mı?

Merhaba, Sıcaklık değerlerimde bir problem olmadığı için mevcut kasayı kullanmaya devam edeceğim ancak psu'yu değiştirmek istiyorum. Başlıkta belirttiğim PSU kullandığım kasaya sığar mı? ASUS Prime B450M K II AMD B450 soket AM4 DDR4 4400MHz (O.C.) M.2 mATX anakart. Frisby FC-9315G 600W 80...
  3. S

4-5K Aralığında Kasa/Psu Önerisi.

Yanıtın için teşekkür ederim 2. paylaştığınız kasa hoşuma gitti alabilirim, henüz mevcut kasayı kullansam sadece psu'yu değiştirsem nasıl olur? mevcut kasanın hava sirkülasyonu iyi gibi sadece psu'nun patlamasından korkuyorum açıkçası kasa güzel hava alıyor. İşlemci için ayrıca kule tipi soğutma...
  4. S

4-5K Aralığında Kasa/Psu Önerisi.

Merhaba, Yaklaşık 8 ay öncesinde 14k civarında hazır sistem almıştım ancak kasayı değiştirmek istiyorum internette çok fazla frisby psu/kasa kötülenmiş 4-5 k civarında psu'lu kasa(veya ayrı ayrı farketmez) mesh kasa önerebilir misiniz? Ayrıca aşağıda yer alan sistemde sadece psu ve kasadan dan...
Geri